Konserler

Ayçin Asan konseri ne zaman? Ayçin Asan kimdir?

Ayçin Asan Konseri Nerede?

Ayçin Asan konseri için geri sayım başladı. Ayçin Asan İstanbul konseriyle sevenleri ile buluşacak.

AYÇİN ASAN KİMDİR?

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ayçin Asan hem kendi şarkılarını hem de sosyal medya üzerinden yayınladığı coverları ile tanınan bir beste yazarı ve müzisyendir. Ayrıca ablası Ayça İnci oyuncudur. Dedeleri ise sinema emektarı Bilal İnci’dir.

Evet Ne Söylüyorduk grubunun solistliğini ve youtube ile instagramdan yaptığı şarkı paylaşımları ile tanınmaktadır. Herhangi bir müzik eğitimi almamış olan Ayçin Asan buna rağmen sesinin doğal güzelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Kariyerinin başında Evet Ne Söylüyorduk grubunun gitaristi Celal Öztürk ile birlikte seslendirdiği şarkılarının çok tutmasıyla Ayçin Asan, hayranlarının beğenisini kazanmıştır. Ayçin Asan’ın hayranları tarafından en çok beğenilen şarkıları; Sevgilim Yeminliyim, Hep Sonradan, Benim Yerimede Sev, Yorgun Yıllarım, Kanasın, Korkarım’dır.

Müzik kariyerine kendi besteleri ve coverlar seslendirerek yaptığı şarkıları sosyal medya üzerinden yayınlamasıyla kısa süre içerisinde fark edilerek kitlelerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Coverları ile birlikte adından çokça bahsettiren Ayçin Asan, kısa süre içerisinde profesyonel müzik kariyerine adım atarak stüdyoda ses kaydı alarak şarkılarını sevenleri ile buluşturmuştur. Müzik çalışmaları ile birlikte konserlerinde hayranları ile buluşmaktadır. Şu ana kadar; Beyrut Performance Hall, Dorock XL, IF Performance Hall, Mersin Cheers Pub, Hayal Kahvesi ve Harry’s Pub’da sahne almıştır.

Youtube üzerinden Evet Ne Söylüyoduk kanalında, grubuyla birlikte halen şarkılar yayınlamaktadır. Şu an da kanalında 431 bin abonesi bulunmaktadır.

AYÇİN ASAN EN SEVİLEN ŞARKILARI

Her Şeyim Oldun

Eğlen Ruhum

Rica Ederim

Sensiz Sabah Olmuyor

Dön Desem

Yaşamam Artık

Sarı Odalar

Beni Affet

Kar Beyazdır Ölüm

Çok Zor

AYÇİN ASAN KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE?

Ayçin Asan konseri için geri sayım başladı. Ayçin Asan, 2 Aralık 2021 saat 20:00’da Dorock XL Kadıköy’de sevenleri ile buluşarak konser verecektir. Konserin standart bilet fiyatı ise 95 TL’dir.

KONSER KURALLARI

-Konserde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

Konser alanına girişte misafirlerin en geç 48 saat önce yapılmış PCR testi sonucu ya da aşı kartını görevlilere göstermesi gerekmektedir.

Konser esnasında misafirlerin pandemi önlemleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen konularında toplum sağlığını riske atacak tutum ve davranışlarda bulunmaması önemle rica olunur.

-Misafirlerin rahatını bozacak davranışlarda bulunan kişilerin organizasyonu gerçekleştiren firma tarafından bilet iadesi yapılarak, konser alanına almama hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle tüm misafirlerin bu konuya dikkat etmesi rica olunur.

Sizin için önerdiğimiz diğer bir konser: Melike Şahin konseri ne zaman? Melike Şahin kimdir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri