Konserler

Barış Kömürcüoğlu konseri ne zaman? Barış Kömürcüoğlu kimdir?

Barış Kömürcüoğlu Konseri Nerede?

Barış Kömürcüoğlu konseri için geri sayım başladı. Barış Kömürcüoğlu İstanbul’da sevenleri ile buluşacak.

BARIŞ KÖMÜRCÜOĞLU KİMDİR?

1978 yılında İzmir’de doğan Barış Kömürcüoğlu, ilk ve orta öğretimini İzmir’de bitirmiştir. Üniversite eğitimini 1995 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde tamamlamıştır. Ankara’da geçirdiği zamanlarda müzik ile ilgilenme kararı alan Barış Kömürcüoğlu, amatör olarak sahneye çıkarak şarkı seslendirmeleri yapmış ve müzik kariyerine ilk adımını atmıştır.

BARIŞ KÖMÜRCÜOĞLU POPSTAR

Bengü ve Işın Karaca gibi ünlü sanatçıların vokalistliğini yapan Barış Kömürcüoğlu, 2003 yılında 1. Popstar Türkiye yarışmasına katılmıştır. TV’de yayınlanan bu şarkı yarışmasında boy gösteren Kömürcüoğlu kısa süre içerisinde halkın beğenisini kazanmayı başararak müzik dünyasına girmiştir. Bu yarışmada seslendirdiği “Sessiz Gemi” ve “Bu Gece Son” şarkıları ile müzik listelerine girmeyi başarmıştır.

2005 yılında Türkiye’yi Eurovision şarkı yarışmasında temsil edecek şarkıları seçmek için TRT’nin düzenlediği Türkiye finalinde “Yan Yana” isimli şarkısıyla yarışmaya katılmıştır. Fakat bu şarkı ile seçilememiştir.

2007 yılında ise “İz” isimli ilk albümünü hayranları ile buluşturmuştur. Ayrıca 2010 yılında Kuşadası Altın Güvercin Şarkı Yarışması’nda Serpil Gülseli’nin “Söylenmemiş Aşk” şarkısıyla katılmıştır. Barış Kömürcüoğlu; Murat Güneş, Mustafa Ceceli, Erdem Sökmen, Cenk Eroğlu, gibi ünlü sanatçıların albümlerinde de yer almıştır.

“İz” adlı albümünün çıkış şarkısı olan “Temenni” isimli şarkısına çektiği klip ile büyük ilgi gören Barış Kömürcüoğlu, İstanbul FM tarafından düzenlenen 11. İFA ödüllerinde Türk Pop Müziği En İyi Çıkış Yapan Erkek Şarkıcı Altın Ödülünü kazanmıştır. 2011 yılında “5 Kalp 1 Nefes” isimli ikinci albümünü yayımlamıştır.

BARIŞ KÖMÜRCÜOĞLU POPÜLER ŞARKILARI

Bu Gece Son

Hayır Hayır

Sesiz Gemi

Temenni

Pişman Ol

Yüzleşme

Çocukça Bir Aşk

Keyfine Bak

Dünden Kaldım

Yılan

BARIŞ KÖMÜRCÜOĞLU KONSERİ NEREDE VE NE ZAMAN?

Barış Kömürcüoğlu konseri için geri sayım başladı. Barış Kömürcüoğlu, 30 Kasım 2021 saat 21:00’da Dorock XL İstanbul’da sevenleri ile buluşacak. Konserin bilet fiyatı ise 50 TL’dir.

KONSER KURALLARI

-*Konserde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

-*Konser alanına girişte misafirlerin en geç 48 saat önce yapılmış PCR testi sonucu ya da aşı kartını görevlilere göstermesi gerekmektedir.

-*Konser esnasında misafirlerin pandemi önlemleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen konularında toplum sağlığını riske atacak tutum ve davranışlarda bulunmaması önemle rica olunur.

-*Misafirlerin rahatını bozacak davranışlarda bulunan kişilerin organizasyonu gerçekleştiren firma tarafından bilet iadesi yapılarak, konser alanına almama hakkı bulunmaktadır. Bu nedenle tüm misafirlerin bu konuya dikkat etmesi rica olunur.

Sizin için önerdiğimiz diğer bir konser: Haluk Levent konseri ne zaman? Haluk Levent Kimdir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu