FestivallerİzmirKonserler

Bergama Kermesi Konserleri Ücretsiz – Günlerce Sürecek Eğlence

Ücretsiz Bergama Konserleri

Bergama Kermesi Konserleri bu yılda ücretsiz ; Bergama Kermesi, Türkiye’nin İzmir iline bağlı Bergama ilçesinde her yıl düzenlenen bir festivaldir. Festival genellikle Haziran ayında başlar ve 7 gün sürer.
Festival boyunca, Bergama sokakları yemek tezgahları, oyun tezgahları ve el işi ürünler satan çeşitli satıcılarla dolar. Festival ayrıca ilçenin eşsiz kültürel mirasını sergileyen geleneksel bir çarşıya da sahiptir. Bergama Kermesi, yerel kültürü keşfetmek, geleneksel Türk yemeklerini denemek ve eve götürmek için hediyelik eşyalar almak için harika bir fırsat.

Festival, kültürel etkinliklerin yanı sıra çeşitli müzik performanslarına, sanat sergilerine ve geleneksel dans gösterilerine de ev sahipliği yapıyor. Festivalin öne çıkan özelliği, yerel halkın geleneksel kostümler giyip Bergama sokaklarında yürüdüğü geleneksel bir geçit töreni olan “Kortej”dir.

Bergama Kermesi, yerel kültürü deneyimlemenin ve kendinizi Türkiye’nin geleneklerine kaptırmanın harika bir yoludur. Festival her yıl çok sayıda ziyaretçi çektiğinden, ziyaret etmeyi planlıyorsanız, konaklama yerinizi önceden ayırdığınızdan emin olun. Bergama belediyesi Ücretsiz konser takvimi şu şekildedir.

Ücretsiz Bergama Kermesi Konserleri

Hadise konseri

hadise
hadise

Hadise hayranları, sevilen şarkılarını canlı dinleyebilecekleri konserlerini merakla bekliyor. Hadise Konseri, Hadise’nin canlı performans sergilediği bir etkinliktir. Hayranlar için onun en sevdikleri şarkıları söylediğini duymak ve sahnede performans sergilediğini görmek heyecan verici bir deneyim. Konser 19 Haziran 2023 Pazartesi Cunhuriyet Meydanında düzenlenecektir.

Orhan Hakalmaz Konseri

orhan hakalmaz
orhan hakalmaz

Türk halk müziğinin güzelliğini ve zenginliğini gözler önüne seren Orhan Hakalmaz sevenleriyle buluşuyor. 20 Haziran 2023 Salı günü Cumhuriyet meydanında eşsiz bir Türki ziyafetine hazır olun..

Sefo Konseri

sefo
sefo

Konser melodik sesi ve etkileyici müziğiyle tanınan ünlü şarkıcı Sefo’da yer alıyor. Bilmem mi? Ve Isabelle gibi şarkıları ile tanınan ünlü rapçi 21 Haziran 2023 Çarşamba günü Cumhuriyet meydanında sahne alacaktır.

Yüksek Sadakat Konseri

yüksek sadakat
yüksek sadakat

Yüksek Sadakat’ın müziği, alternatif rock, elektronik ve orkestra müziği dahil olmak üzere çeşitli türlerin bir karışımıdır. En popüler şarkılarından biri olan “Katil & Maktul”, Türk toplumundaki şiddet döngüsünün bir yorumudur. Ünlü gurup 22 Haziran 2023 Perşembe günü Cumhuriyet meydanında sevenleri ile buluşacaktır.

Inna Konseri

inna
inna

Elena Alexandra Apostoleanu ya da herkesçe bilenen adıyla Inna, Rumen söz yazarı, house müzik şarkıcısı ve dansçı. Amazing ve Hot şarkısı ile büyük çıkış yakalayan ünlü şarkıcı 23 Haziran 2023 Cuma günü Cumhuriyet meydanında sahne alacaktır.. Kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz..

Linet Konseri

linet
linet

Arabesk ve fantezi müziğinin bilinen ismi Linet sevenleri ile buluşarak eşsiz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor.. 24 Haziran 2023 Cumartesi günü Asklepion ‘da sahne alacaktır.

Eşref Ziya Konseri

Kendine özgü tarzı olan bu mütevazi sanatçının konseri de yine 24 Haziran 2023 Cuma günü Cumhuriyet meydanında gerçekleşecektir.

Muazzez Ersoy Konseri

muazzez ersoy
muazzez ersoy

Türk sanat müziğinin efsaneleri arasında yerine alan Muazzez Ersoy ‘da sevenlerinin heyecanla beklediği sanatçılar arasında.. Bu unutulmaz müzik ziyafeti 25 Haziran Pazar günü Cumhuriyet meydanında düzenlenecek. Kaçıranlar çok üzülür bizden söylesi..

Gamze Matracı Kozak Konseri

gamze mataracı
gamze mataracı

Balkan müziğinin en önemli temsilcilerinden olan Aytunç Nevzat Mataracının kızı olan Gamze Mataracı ‘da 24 Haziran Cuma günü kermes alanında sahne alarak eşsiz bir müzik ziyafeti verecektir.

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Bahçelievler Belediyesi Ücretsiz Gezi Turları

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri