Konserler

Can Kazaz konseri ne zaman? Can Kazaz Kimdir?

Can Kazaz Konseri Nerede?

Can Kazaz konseri için geri sayım başladı. Can Kazaz İstanbul konserinde sevenleri ile buluşacak.

CAN KAZAZ KİMDİR?

1989 yılında İstanbul’da doğan Can Kazaz üniversite eğitiminde 2009 yılında fizik bölümü bırakarak, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde müzik eğitimine başlamıştır. Eğitimi esnasında Erasmus programı ile Litvanya’da Müzik ve Tiyatro Akademisi’nde eğitim almıştır.

Lisans eğitimini tamamlayan Can Kazaz, müzik bölümünde yüksek lisans yaparak İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Müzik teorisi ve akustik ekoloji eğitimleri veren Kazaz, Sonospheria isimli bir grubunun kurucu direktörü olmuştur.

CAN KAZAZ’IN MÜZİĞİ

Yumuşak sesi, genellikle akustik enstrümanları ve kendine has teknikleri ile müzik kariyerine başlayan Can Kazaz, kendisi şarkılarını alternatif pop olarak tanımlasa da beste ve müziklerinde halk müziği, Türk Sanat Müziği, funk, rock ve hatta avant-garde türlerinin izlerini taşımaktadır.

Müzik kariyerindeki ilk konserini Taksim’de bir barda veren Kazaz, o dönemi kendi ifadeleri ile komik olduğunu ergenlik çağlarındaki birçok gence konser verdiğini dile getirmiştir. Bu dönemlerin ardında dijitalde yayınlamak için ilk single şarkısı olan “Yine mi Sen İstanbul” şarkısına kayıt alarak yayınlamıştır.

CAN KAZAZ AMATÖR’DEN ULUSALA

Kitlelere ulaşmayı başaran Can Kazaz müzik kariyerinde müzisyen olarak devam etme kararı almıştır. Single’nın ardından “Yollar ve Su” isimli albümü için kolları sıvamıştır. Amatör kayıtlar alarak işe başlayan Kazaz, ilk yıllarında dijitalde eserlerini yayınlamış ve hayran kitlesini böyle kazanmıştır.

İlk profesyonel işini Filli Boya’nın reklam filmi için seslendirdiği “Kendi Halimde” isimli şarkısı ile müzik sevenlerin dikkatini çekmiştir. Profesyonel müzik kariyerine adım atmaya başladıktan sonra yapımcı ile anlaşan Can Kazaz, “Kızılgerdan” isimli albümünü yayınlayarak sevenlerinin beğenisine sunmuştur.

CAN KAZAZ ALBÜMLERİ

Bir Albüm- 2012

Yollar ve Su- 2014

Ben Sizden Kaçtım- 2017

Sürgün Bahar- 2018

Kızılgerdan- 2020

CAN KAZAZ POPÜLER ŞARKILARI

Sürgün Bahar

Kendi Halimde

Bunca Yıl

Şansım Var

Sürekli Dert

Kırlangıç Gibi

Hezeyan

Bir Delinin Cehennemi Kaç Cehennemi Olmalı

Keşke Uyuyabilsem

Gemi

CAN KAZAZ KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE

Can Kazaz konseri için geri sayım başladı. Can Kazaz, 1 Aralık 2021 saat 19:30’da IF Performance Hall Beşiktaş’ta sevenleri ile buluşacak. Konser bilet fiyatı oturma düzeni ile 65 TL’dir.

KONSER KURALLARI

-Konserde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

-Konser alanına girişte misafirlerin, en geç 48 saat önce yapılmış PCR testi sonucu ya da aşı kartını görevlilere göstermesi gerekmektedir.

-Konser esasında misafirlerin salgın önlemleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen konularında toplum sağlığını riske atacak tutum ve davranışta bulunmaması önemle rica olunur.

Sizin için önerdiğimiz diğer bir konser: Levent Yüksel konseri ne zaman? Aralık konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri