Festivaller

Electronica Festival Çeşme 2021 Ne Zaman?

Electronica Festival Nedir?

Elektronik müziğin sevilen etkinliklerinden olan Electronica Festival Çeşme 2021 yılında sizlerle yeniden buluşmaya ve sizlere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Electronica Festival Çeşme

Electronica Festival Çeşme, 7.si 2020 yılında düzenlenen ve katılımcıların doğa ile iç içe müzik dolu saatler geçirmesini sağlayan bir festival. Festival, Çeşme Fun Beach’te düzenleniyor. 2021 yılında 8.sini aynı coşku ve heyecan ile 30 Temmuz’da sizlerle buluşacak. Yüzlerce kişinin kendini aynı anda müziğin eşsiz ritmine bırakarak dans ettiği Electronica Festival’de gündüz saatlerinde elektronik müziğin enleri sahnede olacak. Katılımcılar yazın tadını deniz, kum ve güneş eşliğinde çıkaracaklar. Ayrıca festival giriş biletlerinin farklı çeşitleri vardır. Kamp+ kombine bilet size festival ve kamp alanına giriş imkânı sunuyor. Bu bilete sahip olan katılımcıların kendi çadırlarını getirmeleri gerekmektedir.

İlginizi çekebilir: İzmir’in Gözde Tatil Yerlerinden: Çeşme Gezisi

electronica festival çeşme

2020 yılında gerçekleştirilen festivalde sevgili biletinin fiyatı 350 TL, tek kişilik kombine + plaj fiyatı 270 TL’ydi. Diğer varyasyonda ise sevgili biletinin fiyatı 500 TL, tek kişilik kamp + kombine + plaj fiyatı ise 378 TL olarak belirlenmiştir. Electronica Festival Çeşme bilet fiyatları gezi haberleri doğrultusunda alınan bilgiye göre 2021 yılına göre henüz daha belirlenmemiştir.

Ayrıca 2020 yılında gerçekleştirilen Electronica Festival, o yılda dansa doyamayanlar için bir ilke imza attı ve festivali üç güne yaydı. Ayrıca katılımcılar tarafından çok istenen kamp ve konaklama paketlerini de katılımcılara sundu. Türkiye’nin en köklü elektronik müzik festivali ile yaz mevsiminin en güzel anılarını biriktirebilirsiniz. Ve heyecan verici sanatçı kadrosu ile yaşadığınız bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

2020 yılında müzik tutkunlarını her yıl olduğu gibi en yeni ve en başarılı isimleri ile buluşturan Electronica Festival Çeşme katılımcılarını pek çok sürpriz ile karşıladı. Ayrıca bu festival her yıl İstanbul ve İzmir olmak üzere iki farklı şehirde düzenlenmekte ve Electronica Festival Çeşme 8.si düzenlenirken elektroniğin en köklü festivali ise 18.inci yılına giriyor.

electronica festival çeşme

Çeşme’de yapılan bu festival size Çeşme’nin en güzel denizinin Ege’nin eşsiz doğasına karışacağı unutulmaz birkaç gün vaat ediyor. Ayrıca 2020 yılında üç gün yapılarak bir ilke imza atılan festivalin festival haberleri doğrultusunda 2021 yılında da üç gün olarak yapılması bekleniyor. Henüz festivalin 2021 etkinlik programı belli olmasa da her sene olduğu gibi 2021 yılında da katılımcıları birbirinden güzel sürprizlerin beklediği biliniyor. Çeşme’de 30 Temmuz tarihinde unutulmaz günler yaşamak için bu festivali tercih edebilirsiniz.

dijital gocebe

Alışılmış hobilere ilgi duyan, teknoloji çağına ayak uydurmuş, yeni şeyler keşfetmeyi seven birisiyim. Yeni fırsatlar yakalamayı ve fırsatlar yaratmayı iyi bilirim. İçerik oluşturmayı ve bunları paylaşmak benim için mükemmel bir aktivitedir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri