İstanbulKeşfetYurtiçi Gezilerimiz

Emaar Skyview: İstanbul’u Gökyüzünden Keşfedin – Giriş Ücreti ve Merak Edilenler

Emaar Skyview Fiyatları

İstanbul’da yaşayanlar için yepyeni bir aktivite olan Emaar Skyview, son zamanlarda adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştır. Anadolu Yakası’nda, Kadıköy yakınlarında bulunan Emaar AVM İstanbul’u gökyüzünden keşfetmek isteyenler için kapılarını eğlence ve adrenalin tutkunlarına açıyor. İstanbul’u 200 metre yükseklikten, 360 derecelik panoramik bir açıyla ve 30 metrelik bir cam yolda keşfetmek istiyorsanız içeriğimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Emaar Skyview

Emaar Skyview, her gün yüzlerce manzara tutkununu kendine çekiyor. Tepeye çıktığınızda daha önce hiç karşılaşmadığınız bir manzarayla karşılaşacak ve adeta nefesinizin kesildiğini hissedeceksiniz. Gökyüzü tutkunları için eşsiz manzaralar sunan teras bölümünde cam bir zeminden aşağıyı izleyebiliyorsunuz. İstanbul’un tarihi ve coğrafi dokusunu tepeden izleme olanağına sahip olacağınız Emaar Skyview’de aynı zamanda bir fincan çay ya da kahve içerek de manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Buraya gelenler yalnızca cam zeminde yürümek ve manzarayı seyretmek isteyenler değildir. Birçok insan burada lezzetli tatlılar ve yemekler, içecekler için de bulunmaktadır. Terasın kafeterya bölümünün harika olduğunu kesinlikle söylemekte fayda var. Burada sevdiklerinizle birlikte, manzaraya karşı harika vakit geçirebileceğiniz gibi doğum günü, evlilik teklifi gibi özel günlerinizi de kutlayabilirsiniz. Emaar Skyview için en merak edilen hususlardan birisi de fiyat yani giriş ücretidir. İşte Emaar Skyview fiyat bilgisi için detaylar:

Emaar Skyview Fiyat

Emaar Skyview

İstanbul’u gökyüzünden seyretme imkanı bulabileceğiniz Emaar AVM’de yerli ve yabancı ziyaretçiler için farklı fiyat tarifeleri sunulmaktadır.

Yerli ziyaretçiler için 2022 Emaar Skyview fiyat listesi;

  • Yetişkin giriş bileti – 13 yaş ve üzeri ziyaretçiler için geçerlidir: 145 TL
  • Çocuk giriş bileti – 3 ve 12 yaş aralığındaki ziyaretiler için geçerlidir: 130 TL
  • Öğrenci veya öğretmen giriş bileti – 13 Yaş üzeri Öğrenciler veya Öğretmenler geçerlidir. Girişte kimlik ibraz edilmesi gerekebilir: 130 TL
  • Sky Walk – İlave Özel Deneyim bileti – Yetişkin veya Çocuk biletlerinden biriyle beraber geçerlidir. Tek başına geçerli değildir ve tek kişiliktir: 30 TL
  • Ortak Bilet – Yetişkin, 13 yaş ve üzeri – Tek Bilet ile Emaar SkyView ve Emaar Akvaryum Girişi: 272 TL
  • Ortak Bilet – Çocuk (3-12 Yaş Arası) – Tek Bilet ile Emaar SkyView ve Emaar Akvaryum Girişi: 246 TL.

Biletler hakkında daha detaylı ve güncel bilgiler için Emaar Skyview resmi web sitesi ziyaret edilebilir.

Emaar AVM Skyview Nerede? Nasıl Gidilir?

Emaar Skyview

Anadolu Yakası’nın en yeni alışveriş merkezlerinden olan Emaar AVM, Üsküdar’da Emaar Square Mall’un -2. katında yer almaktadır. Buraya özel araçlarınızla kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak da gelebilirsiniz. Özel araçlarıyla gelecek olanlar için park sıkıntısı olmayacaktır. Çünkü alışveriş merkezinin 4 bin 500 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı bulunmaktadır.

Emaar Square Mall için Anadolu Yakası’ndan toplu taşıma araçlarıyla gelecek olanlar Kadıköy – Kartal metro hattını kullanmalı, Göztepe istasyonunda inmelidir. Avrupa Yakası’ndan toplu taşıma araçlarıyla gelecek olanlar ise metrobüsü kullanabilir. Metrobüsle Uzunçayı istasyonunda inerek ya da Marmaray ile Ayrılık Çeşmesi durağında inerek Kadıköy – Kartal metro hattı kullanılabilir. Burada yine Göztepe’de inildikten sonra 10 dakikalık bir yürümeden sonra alışveriş merkezine kolayca ulaşılabilir. Dilerseniz Kadıköy Sahil’den 15 SK ya da 15 ÇK numaralı İETT otobüslerini kullanıp tam önünde inebilirsiniz.

Bu içeriğimizde Emaar Skyview hakkında merak edilen birçok bilgi yer almaktadır. Buna benzer daha birçok tatil ve gezi önerileri için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu içeriğimizde dikkatinizi çekebilir: Demokrasi ve Özgürlükler Adası Gezilecek Yerler: Yassıada Gezi Rehberi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri