Keşfet

En Çok Tercih Edilen 10 Muhafazakar Otel

Muhafazakar otel sunduğu hizmet içeriği ile tatilcilerin keyifli bir dönem geçirmesine olanak sağlıyor. Son zamanlarda turizm alanında faaliyet gösteren ve muhafazakâr kesimin ihtiyaç ve hassasiyetlerine çözüm sağlamak amacıyla oluşturulan muhafazakâr otellerin sayısı giderek artıyor.

Atlas Beach Hotel

Alanya Konaklı’da bulunan otel, muhafazakârların gözdesidir. Atlas Plajı Otel ile plaj arasında otelin içinden geçen 25 metre uzunluğunda bir alt geçit bulunmaktadır. Tesis Konaklı merkeze 200 metre, Alanya’ya 12 km, Antalya Havalimanı’na 110 km uzaklıktadır. Site içerisinde toplam 10 adet havuz bulunmaktadır.

1-2

 Muhafazakar Otel Club Hotel Karaburun

Alanya’nın en popüler tatil yerlerinden biri olan Okurcalar’s Club Hotel Karaburun, muhafazakâr oteller listesinde yer alan tesislerden biridir. 2016 yılında yenilenen bu kompleks denize bakmaktadır ve kendine ait özel plajı bulunmaktadır. 35.000 m2 alan üzerine kurulu otel, Manavgat’a 27 km, Alanya’ya 34 km, Antalya Havalimanı’na 90 km uzaklıktadır.

1-3

Adenya Hotel & Resort

Alaniya Helal Turizm Sertifikalı Hotel Adenya Hotel & Resort; Bay ve bayanlar için ayrı kaplıcaları, havuzları ve beyaz kumlu plajları ile sizleri ağırlıyor. Toplam 289 odası bulunan komplekste, tamamı misafirler için özel konfor ve lükse sahip 11 oda tipi bulunmaktadır.

1-4

Katrancı Park Hotel

Muhafazakar Oteller Grubu üyesi olan Katrancı Park Otel, her şey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Kendine ait özel plajı ve eşsiz doğası ile sorunsuz, sessiz, sakin ve ferah bir arazi üzerine kurulmuş olan bu tesis, Fethiye’nin en muhafazakâr otellerinden biri olmasını sağlamaktadır.

1-5

Elvine Deluxe Hotel

Alanya’nın en yeni ve lüks otellerinden biri olan Elvin Deluxe, geçmişin zarafetini, günümüzün lüksünü yeniden tanımlama anlayışıyla inşa edilmiştir. Otel, en iyi muhafazakar otellerin bir listesini oluşturmuştur; standart, bağlantılı, dubleks ve engelli oda ve süitler bulunmaktadır. Muhafazakar otel arasından tercih edebilirsiniz.

1-6

Bera Alanya Otel

Alanya’nın en iyi tesettür otellerinden biri olarak kabul edilen Bera Alanya Hotel, muhafazakâr tatil sevenlerin ve hassasiyetlerine saygı duyanların tercih ettiği bir otel olarak listede yer alıyor. Bera Alanya ayrıca erkek misafirler için deniz kenarında 1300 m2 havuzlu kaplıcaya sahiptir. Burada algler, deniz suyundaki faydalı mineraller ve deniz tuzu ile ısıtılan su hipertermi için idealdir.

1-7

Pine Club Boutique Hotel Spa Kuşadası

Kuşadası’nda yer alan bu tesis, doğayla iç içe bir butik otel olarak hizmet vermekte ve konuklarını 24 saat alkolsüz her şey dahil konseptiyle ağırlamaktadır. Pine Club Butik Otel Spa, ailenizle sakin bir gün geçirebileceğiniz ender tatil merkezlerinden biridir.

1-8

Angel’s Marmaris

Muhafazakâr bir tatil planlıyorsanız, Angel`s Marmaris, yeşilin ve mavinin tüm tonları ile aradığınız tatili ayağınıza getiriyor. Hizmet ve misafirperverlik açısından Marmaris’in en popüler otellerinden biri olan Angel`s Marmaris, aynı zamanda harika bir spa merkezi ile en popüler İslami otellerden biridir.

1-9

Wome Deluxe

Kadınlara özel çeşitli aktiviteler sunan muhafazakâr 5 yıldızlı bir otel olan Wome Deluxe, birçok misafir tarafından bir tatil gerekliliği olarak görülüyor. Bay ve bayanlar için toplam 12 havuzu bulunan tesiste ayrıca bay ve bayanlar için ayrı ayrı kullanabilecekleri plaj ve güneşlenme alanı bulunmaktadır. Çocuklar için bu tesis, tatil yapan ailelere mükemmel hizmet sunmak için bir su parkı ve bir çocuk kulübüne sahiptir.

1-10

Selge Beach Resort & Spa

Traveller’s Choice 2018 kazananı Selge Beach Resort & Spa, Manavgat’ta harika bir tesis ve bu tesiste sizin duyarlılığınız için her şey düşünülmüş. Kadınlara özel alanında ilgi gören Serge Beach Resort & Spa’da erkekler ve kadınlar için iki havuz, aileler için karma havuz ve çocuklar için bir havuz bulunuyor. Alakart restoranların menüsünde ilgi gören Serge Beach Resort, spa hizmetleri sunan kaliteli bir tesis olduğunu gösteriyor.

1-11

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu