GaziantepKonserler

Ferhat Göçer Gaziantep Festival Park Konseri Ücretsiz

Gaziantep Festival Park Konseri Ücretsiz

Türk pop müziği hayranıysanız muhtemelen Ferhat Göçer’i yakından tanıyorsunuz. Yıllar boyunca birçok hit albüm ve single yayınlayan tanınmış bir şarkıcı-söz yazarıdır. Ve onun konserlerinden birine katılacak kadar şanslıysanız, gerçek bir ziyafet içindesiniz. Ferhat Göçer’in konserleri, yüksek enerjili performansları ve inanılmaz sahne duruşuyla tanınır. Bütün bir stadyumu doldurabilecek kadar güçlü bir sesi var ve seyircisini nasıl ayağa kaldırıp dans ettireceğini biliyor. Konserleri her zaman klasik hitlerinin ve üzerinde çalıştığı yeni materyallerin bir karışımıdır. Ünlü Türk pop şarkıcısı Ferhat Göçer, Gaziantep Festival Park’ta bir konser verecek. Konser, Türkiye’nin güneydoğusundaki bir şehir olan Gaziantep’te, Gaziantep Büyükşehir belediyesi tarafından düzenlenen organizasyonla sevenleriyle buluşturmayı amaçlıyor. Açık havada gerçekleşecek olan konsere binlerce hayranının katılması bekleniyor. “Göçerköy” lakaplı Ferhat Göçer’in hayranları konserin başlamasını heyecanla bekliyor.

Ferhat Göçer’in çok sevilen şarkısı “Seni Seviyorum”, “Kalbe Kiralık Aşklar”, “Aşkın Mevsimi Olmaz Ki” ve “Unutmuş Çoktan” gibi ünlü şarkılarından bazılarını seslendirmesi bekleniyor. Konser, izleyenler için sadece bir müzik performansı değil, aynı zamanda duygusal bir yolculuk olacağa benziyor. Ferhat Göçer’in şarkıları aşk, kalp kırıklığı, hasret gibi farklı temaları işleyerek dinleyicilerde derin hisler uyandırmaya devam edecek. Yaklaşık iki saat sürecek olan konserde Ferhat Göçer’in hit şarkısı “Aşkın Şarabı” ‘de izleyicilere güzel vakit geçirmesinde etkili olacaktır. Ferhat Göçer Gaziantep konseri ne zaman, nerede ve saat kaçta başlıyor? işte detaylar..

Ferhat Göçer’in Gaziantep Festival Parkı’ndaki konseri ne zaman başlıyor?

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan konser, 18 Haziran Festival Park’ta saat 19:30 ‘da başlayacaktır. Konser halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecektir. Tüm şehir halkı bu ücretsiz konsere davetlidir. Şimdiden bol eğlence dolu saatler diliyoruz..

Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Maltepe Belediyesi Ücretsiz Gezi Turları

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri