MarmaraSakaryaYurtiçi Gezilerimiz

Geyve Seyir Terasına Çıktınız mı? Gitmeyenler Mutlaka Uğrasın! Çok Güzel Zaman Geçireceksiniz!

 Muhteşem manzaranın ve nakış gibi işlenmiş bir doğanıniçine davet eden seyir terası ileçok güzelzaman geçireceksiniz. Aileniz ve yakınlarınız ile gelebileceğiniz nazik bir tepenin daveti herkesi büyüleyecektir. Hoş bir zamanın garantisini veren seyir tepe terası sunduğu imkân ve hizmetleriyle herkesi mutlu ediyor.

 Seyir terasının, en mükemmel ve iç acıcı konseptte olması, gelenleri bir an olsun rahatlatmaya ve stresini azaltmaya yârdim edecektir. Seyir terasının yumuşak doğası ve memnun kalacağınız hizmetleri ile güzel bir gün geçirebilirsiniz.

Geyve Seyir Terası

 Geyve Seyir Terası, size doğasını ve içtenliğini sunacak. Sakarya’nın Hırka mahallesinin üzerindeki araziye kurulmuştur. Tesiste bulunan, seyir terası, lokanta, piknik ve yürüyüş alanlarıyla muhteşem bir düzene sahiptir. İçinde bulunan tesisten, kahvaltı yapabileceğiniz ve vakit geçirebileceğiniz alanlar mevcuttur. Gitmeyenler mutlaka uğrasın! Keyifli vakitlerin hoş sohbetlere dönüşeceği, seyir tepede, günün veya haftanın stresini atacaksınız.

Haftaya yenilenmiş bir şekilde başlamanıza yardımcı olacaktır. Seyir tepe birçok arkadaş grubu, kalabalık ailelerin de rahat edeceği güzel alanlara sahiptir. Tesiste gün boyu gereken tüm hizmetler istediğiniz her an yanınızda olacaktır.

Kahvaltısı ve sunumları, yemek servisleriyle hem yüzünüzün güleceği hem karnınızın doğacağı, memnun kalacağınız bir tesistir. Yemek servisinden faydalanmak istemeyenlerin, yararlanabileceği piknik alanları mevcuttur. Çocukların rahatça oynayabileceği oyun alanları ve gençlerin kendini dinlendirmek isteyeceği köşeleriyle tam bir iyileşme tepesi diyebiliriz.

Dinlenme Köşesi Seyir Tepesi

 Seyir Tepesine ulaşmayı isteyenlerin rahatlıkla bulabileceği, yol haritası mevcuttur. İlgili sitelerde mevcuttur. Sakarya’ya yolu düzenlerin mutlaka uğraması gereken seyir tepesi tam bir dinleme köşesi. Geyve Seyir Terasına Çıktınız mı?Hâlâ gitmediyseniz çok şey kaçırmış olabilirsiniz. Geyve Seyir Terası tamamen doğal malzemeler kullanılarak kurulmuş ve halka açılmış bir tesistir.

Bölge insanlarının ve dışarıdan gelen misafirlerin de gidebileceği, herkese hitap eden bir tesistir. Gün boyu yararlanabileceğiniz hizmetler mevcuttur. Hizmetlerden gayet memnun kalacağınız seyir terası, tüm aile üyelerini memnun edecektir. Seyir Terası, mutlaka gidilmesi ve görülmesi gereken yerlerden biridir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu