Çocukİstanbul

İstanbul Avrupa Yakası Çocuk Etkinlikleri! Planınızı Yapın, Bu Hafta Gezme Ve Eğlenme Var

İstanbul'da Çocuklar İçin Aktiviteler

İstanbul Avrupa Yakası çocuk etkinlikleri hafta sonu geldiği zaman, daha çok önem kazanır. Çocuklar hafta sonu ev de olur ve aileler böyle tatil günlerini verimli ve kaliteli bir şekilde geçirmek ister. Hem de çocukların yeni haftaya daha pozitif başlamasını isterler.

Hafta sonu İstanbul’da Avrupa Yakası’ nda çocuklar için pek çok etkinlik imkanı vardır. Daha çok eğitici ve keyifli etkinler arıyorsanız, bu yazımız size yardımcı olacaktır. Çocuk etkinlikleri arasında en çok tercih edilenler, akvaryum ve illüzyon gösterileri gibi etkinlikler daha çok tercih edilir. Avrupa yakasında bu doğrultuda pek çok yer bulunur. İşte çocuklarınız ile hafta sonu gidebileceğiz etkinlikler…

İstanbul Avrupa Yakası Çocuk Etkinlikleri Rahmi Koç Müzesi, Haliç

İstanbul Avrupa Yakasında yaşıyorsanız, çocuğunuz ile gidebileceğiniz en güzel yerlerden biri Rahmi Koç müzesi Haliç’dir. Bu müze 1994 yılında Rahmi Koç desteği ile açılan bir müzedir. Tarihi bir müzedir. Çocuklar için oldukça eğitici olacaktır.

Buraya gittiğiniz zaman, Nostaljik Fenerbahçe vapuruna binebilirsiniz. Klasik arabalar son derece etkili olacaktır. Ayrıca Matematik ile ilgili etkinliklerde bulunur. Matematik dünyası çocuğunuzun gelişimi için, en iyi çocuk etkinlikleri seçeneklerinden biri olacaktır. Özellikle deney şeyleri ilgi çekici olacaktır.

Rahmi Koç Müzesi

İstanbul Beyoğlu İllüzyonlar Müzesi

Eğer çocuklarınız eğlensin enerji depolasın istiyorsanız, illüzyon gösterileri çok iyi olacaktır. İstanbul Beyoğlu illüzyon gösterileri hafta sonu çocuk etkinlikleri için çok fazla tercih edilir. Hem heyecanlı hem de eğlenceli olan bu gösteriler, hem duyusal hem de eğitimsel bir deneyim yaşamanızı sağlar.

ilizyonlar müzesi

Miniatürk Ve Pierre Loti Sütlüce

Eğer çocuğunuzun tarihe karşı eğilimi ve merakı varsa, yaklaşık olarak 128 tane maket olarak sergilenen Miniatürk sizin için iyi bir etkinlik olacaktır. Tarihin önemli yerleri, Safranbolu, Sümela Manastırı, Galata Kulesi, ve Nemrut Dağı gibi birçok tarihi eseri yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Çocuğunuzun eğitimine katkı da bulunacak bir etkinliktir. İstanbul Avrupa Yakası çocuk etkinlikleri arasında en çok tercih edilenler içerisindedir.

Emaar Akvaryum Ve Sualtı Hayvanat Bahçesi

Çocuk etkinlikleri arasında en çok akvaryum tercih edilir. Emaar ile yepyeni bir akvaryum deneyimine şahit olabilirsiniz. Su altı hayvanat bahçesi ve akvaryum çocuklar için çok eğlenceli bir gün geçirme imkanı sağlar. Orman, şelale, timsah krallığı, tünel akvaryumda birçok deniz canlısı ve amfibiye bulunur. Akvaryumu gezmek, neredeyse bütün gününüzü alacaktır. Sizde bir hafta sonu İstanbul Avrupa Yakası çocuk etkinlikleri seçeneklerden birini tercih ederek, çocuklarınız ile güzel bir gün geçirebilirsiniz.

  • Buna ek olarak daha fazla yer keşfetmek ve farklı tatil fikirleri edinmek için YouTube kanalımızdaki içeriklere de göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri