Çocukİstanbul

İstanbul da Ücretsiz Oyun Alanı Gezintisi! Nakkaştepe Ücretsiz Oyun Alanı

Nakkaştepe Oyun Alanı Çocuklarla ücretsiz gezilecek yerler

Nakkaştepe Oyun Alanı; Oyun alanları çocukların her zaman ilgisini çeken ve gitmek istedikleri alanlardır. Oyun alanlarında çocukların hayal dünyası genişleyerek aynı zamanda enerjilerini atması da mümkün olur. Her açıdan çocuğun kişisel gelişimine katkıda bulunan oyun alanlarından çocukların oynayabilecekleri tarzda salıncak kaydırak ya da basket sahaları gibi pek çok alan bulunur. Bu alanların her birinde çocuklar tamamen ücretsiz şekilde oldukça eğlenceli vakitler geçirebilir.

Üsküdar Nakkaştepe millet bahçesi içerisinde bulunan oyun alanı tamamen ücretsiz şekilde 4 yaş ve 11 yaş arası çocuklara sunuluyor. 4 ve 11 yaş arası çocukların ücretsiz şekilde girebilecekleri ve diledikleri şekilde vakit geçirebilecekleri oldukça eğlenceli bir alandır. Geniş kapsamlı pek çok oyun oynama alanları ve oyuncakları bulunduğu için çok güzel vakit geçirilebilir.

Oyun Seansı Süresi

Burada bulunan oyun seans süreleri 30 dakikadır. Çocuğun kimliği ile birlikte gelerek isim soyisim ve telefon numarası ile birlikte kolaylıkla kayıt yaptırabilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve oldukça geniş kapsamlı bir oyun alanı olduğu için çocuklarınızın güzel vakit geçirmesi açısından çok ideal bir alandır. Aynı zamanda pek çok oyun ürünlerinin bulunması ile çocuklarınız yarım saat boyunca çok verimli ve dolu dolu bir vakit geçirebilir.

Oyun alanına özel şahsi aracınızla birlikte gelebilirsiniz. Burada bulunan otopark alanına 20 TL ücret ile aracınızı Park edebilirsiniz. Metrobüs ile 15 Temmuz şehitler Köprüsü’nde inerek 15 dakikada yürüme mesafesi ile yine oyun alanına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Oyun alanı haftanın 6 günü sabah 10.00 ve akşam 20 saatleri arasında açık. Tamamen ücretsiz olduğu için haftada 6 gün rahatlıkla gelerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Oyun Alanının Avantajları

Nakkaştepe Ücretsiz Oyun Alanı, Hem tamamen ücretsiz olması hem de pek çok oyun ürünlerinin bulunması ile oldukça avantajlı bir alandır. Özellikle ebeveynlerin çocuklarının hayal dünyasını geliştirmesi açısından burası güvenle tercih edilebilir. Tamamen ücretsiz olması ve çocukların rahatlıkla burada vakit geçirmesi ile kişisel gelişime ve enerjisini atabilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu tarz alanların bulunması ile birlikte çocuklar her zaman ebeveynleriyle birlikte ulaşarak güzel şekilde vakit geçirebilir. Aynı zamanda bu alanlarda sosyalleşmek yeni arkadaşlıklar kurmak da mümkündür. Birlikte çocukların dış dünyaya karşı çok daha rahat olması sağlanır. Hem ücretsiz olması hem de haftanın 6 günü açık olması ile birlikte rahatlıkla tercih edilebilecek bir alandır.

Bu yazımızda İstanbul da Ücretsiz Oyun Alanı Gezintisi – Nakkaştepe Ücretsiz Oyun Alanı paylaştık. Daha fazla gezi fikri için GeziLinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri