İstanbulKeşfet

İstanbul’da 30 TL Serpme Kahvaltı Mekânları! Mutlaka Deneyin! Ekonomik Ve Lezzetli

Hafta sonu eşiniz ve sevdikleriniz ile beraber çok güzel bir kahvaltı yapmak isterseniz, bunun için pek çok alternatif seçeneği her alıyor. Birbirinden güzel manzaraya sahip mekân yerlerinden fazla çeşitleri ile sizlere sunulan kahvaltı tabağı sizi oldukça mutu edebilir. Bol sohbetli ve keyifli bir güne başlamak isterseniz kesinlikle sevdiğiniz kişiler ile en nezih ve sakin ortamda kahvaltı yapabilirsiniz.

Munchies Crepe ve Pancake- Kadıköy

Günümüzde son zamanlarda en çok sevilen ve popüler bir hale gelen mekân yerinden birisi de Munchies oluyor. Herkesi son derece de cezbeden pancake ve yanında bulunan kahvaltılardan dolayı olabiliyor. Klasik kahvaltı çeşitlerinden sıkılıp bunaldıysanız kesinlikle gidip denemeniz gereken yerlerden biridir.

Siyah Cafe Ve Breakfast- Beşiktaş

Beşiktaş semtinde kahvaltıcılar sokağında her alan kendine özgü dekorasyonu ile nam salmış bir kahvaltı mekânıdır. Özellikle en çok uygun ve avantajlı fiyatı nedeniyle gidilebilecek en güzel mekân yeridir. Genellikle kahvaltı tabakları küçük, büyük, yeşil ve Ege tabağı olarak çeşitleri bulunuyor. Cazip fiyatlar sayesinde sevdikleriniz ve aileniz ile oldukça keyifli bir şekilde kahvaltı yapabilirsiniz.  

Therapia Garden- Tarabya

Tarabya da Nurol sitesinin yan tarafında yer alan Boğaz manzarasına sahip oldukça nezih ve müthiş bir mekân yeridir. Dışarıdan burası küçük gibi gözükse de arka alan kısmı oldukça muazzam bir cenneti andırıyor. Uygun fiyat garantisi sayesinde müşterilerin ilgisini ve beğenisini topluyor. Oldukça ün salmış bir mekân yeri olmasının yanı sıra aynı zamanda Pazar günleri ise açık büfe olarak misafirlerini ağırlıyor.

Sütiş- Emirgan

Günün en önemli öğünü olan kahvaltı herkes için büyük bir öneme sahip oluyor. Bu nedenle ise kahvaltı deyince herkesin aklına ilk gelen mekânlardan birisi de Emirgan oluyor. Buraya gelmek istemenizin en büyük sebebi denize karşı çok güzel bir kahvaltı keyfi yaşamanızdan dolayı olabilir. Böylesi güzel ve manzara dolu bir yerde doyasıya temiz hava solumak ve sevdikleriniz ile bol sohbetli bir güne başlamanız oldukça mümkündür. Ayrıca uygun fiyat alternatifi ve zengin menüsü nedeniyle birçok konuk ağırlayabiliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu