İstanbulKeşfet

İstanbul’da Yılbaşında Gidilecek Eğlence Mekanları: Barlar, Gece Kulüpleri, Restoranlar

İstanbul'da Yılbaşı İçin Mekan Önerileri

Yılbaşına sayılı günler kala yılbaşında gidip eğlenebileceğiniz bir mekan önerisi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içeriğimizde İstanbul’da yılbaşında gidilecek eğlence mekanları listelenmiştir. Siz de yeni yılı doyasıya eğlenerek karşılamak istiyorsanız listemizdeki önerileri dikkate alabilirsiniz.

İstanbul’da Yılbaşı Eğlenceleri

Sortie

İstanbul’da yılbaşında gidilecek eğlence mekanları

İstanbul’un gözde gece kulüplerinden biri olan Sortie, harika manzarasıyla yılbaşında doyasıya eğlenebileceğiniz mekanlardan biridir. Mekanın kaliteli müzikleri ve seçkin menüleri eşliğinde yılbaşına keyifli bir giriş yapabilirsiniz. Sortie’de dünya mutfağından özel lezzetler bulabilirsiniz. Mekanın yılbaşı özel programında ünlü DJ performansları ve kokteyllerin yanı sıra yeni eğlence trendleri de yer alıyor. Beşiktaş’ta bulunan mekan hakkında daha fazla bilgi ve rezervasyon için 0212 327 85 85 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Shangri-La Bosphorus

İstanbul’da yılbaşında gidilecek eğlence mekanları

İstanbul Boğazı’nın en büyüleyici konumunda bulunan mekanlarından biri Shangri-La Bosphorus’tur. Burada Osmanlı ihtişamını ve Asya kültürünün tasarım ögelerini harmanlanmış şekilde görebilirsiniz. Ayrıca mekanın mimarisi de son derece başarılıdır. Yine Beşiktaş’ta, Boğaz’ın en güzel konumunda bulunan bu mekan yılbaşı gecesine özel gala yemeği ve açık büfe brunchı sunuyor. Canlı müzik ve sahne performansları eşliğinde, ünlü şeflerin lezzetli yemeklerini yiyebileceğiniz bu mekanda yerinizi ayırtmak için 0212 275 88 88 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Nossa Costa Ataköy Marina

İstanbul’da yılbaşında gidilecek eğlence mekanları

Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı otellerinden olan Ataköy Marina, İstanbul’da yılbaşında gidilecek eğlence mekanları içerisinde özel bir yere sahiptir. Şehrin karmaşasından ve gürültüsünden uzak bir noktada, sevdiklerinizle son derece eğlenceli bir ortamda, deniz manzarasını 360 derecelik bir açıyla görebileceğiniz bu harika mekanın yılbaşı özel programı da oldukça tatmin edici düzeyde. Nossa Costa Ataköy Marina’da yılbaşına özel gala yemeği, sürpriz eğlenceler, sürpriz sanatçılar, kokteyller ziyaretçileri beklemektedir. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için 0212 560 17 17 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Çırağan Palace Kempinski

İstanbul’da yılbaşında gidilecek eğlence mekanları

İstanbul Boğazı’nın kalbi sayılan Çırağan Sarayı, yeni yılı karşılayabileceğiniz en güzel yerler arasındadır. Hem ulaşım açısından hem de sunduğu olanaklar ve sahip olduğu manzaralar sebebiyle Çırağan Palace Kempinski; saray bölümü, otel bölümü, süit bölümleri, boğaz manzaralı teras restoranı ve barları ile çeşitli yerlerde hizmet sunmaktadır. Sarayın bar bölümü eğlencenin en yüksek olduğu yerlerden biri olarak bilinir. Burada eşsiz DJ performansları eşliğinde eğlenebileceğiniz gibi hakiki Türk ve Osmanlı mutfağına özel lezzetleri de deneyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için 0212 326 46 46 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Klein Phönix

İstanbul’da yılbaşında gidilecek eğlence mekanları

Yeni yıl heyecanını müzik, dans ve çeşitli görsel şölenlerle müthiş bir ihtişamla sunan Klein Phönix iki farklı sahnede yerli ve yabancı sanatçıların performanslarıyla yeni yıl özel programı sunuyor. Elektronik ve tekno müziklerin ağırlıkta olduğu mekanda eğlenmek ve eğlenirken kaliteli içkiler içmek isteyenlerin alternatifleri arasında yer alabilecek nitelikte bir mekandır. Maslak’ta bulunan mekana gitmeden önce rezervasyon yapmanız önerilir.

Cahide Palazzo

İstanbul’da yılbaşında gidilecek eğlence mekanları

İstanbul’da yılbaşında gidilecek eğlence mekanları içerisinde belki de son dönemlerin en popüler yerlerinden biridir. Eğlence anlayışı ve mimarisiyle her bakımdan harika bir mekandır. 2023’e Sibel Can konseri ile giren mekanın menüsü de yılbaşına özel olarak hazırlanmıştır. Mekana adımınızı atar atmaz ne kadar farklı bir tasarıma sahip olduğunu göreceksiniz. Burası eğlenmek ve lezzetli yemekler yemenin yanı sıra harika fotoğraflar çekebileceğiniz bir alandır.

Bu içeriğimizde yılbaşında İstanbul’da gidilebilecek mekanlar sıralanmıştır. Daha fazla gezi içerikleri için YouTube kanalımıza göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri