İzmirKeşfetKonserler

İzmir 19 Mayıs Konserleri – Ücretsiz İzmir Konserleri 2023

Ücretsiz konserler

İzmir 19 Mayıs Konserleri; İzmir’de 19 Mayıs Atatürk Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ücretsiz konserlerle başka bir boyutta kutlanacak. Cumhuriyet Meydanı konser 2023, İzmir Gündoğdu Meydanı ve Ceylan Ertem, Duman Gaziemir Festival Alanında yapılacak olacak olan ücretsiz konserlerle alakalı tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında İzmir merkezinde ve bir çok ilçesinde ücretsiz konserler düzenlenecektir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak basarak kurtuluş savaşının yolculuğunu başlatmasının 104. Yılı kapsamında tüm İzmir’de çeşitli etkinliklerle ve konserlerle kutlanacak. Konser ve etkinlikler kapsamında Türkiye’nin ünlü sanatçıları da sahne alacaklar. İzmir’de gerçekleşecek tüm konserler hakkındaki bilgiler şu şekilde;

PERA Konseri

Pera, Türk müzik sahnesindeki başarılı isimlerden biridir. İzmir’de Pera yapılacak olan konserle hayranlarına unutulmaz bir müzik deneyimi yaşatacak. 19 Mayıs 2023 Cuma günü Tire Gölet Şenlik Alanında başlayacak olan konser ücretsizdir ve Tire Belediyesi tarafından organize edilmektedir. Konser saat 21.00’de başlayacaktır.

Ceylan Ertem Konseri

Ceylan Ertem, Türkiye’nin en başarılı ve sevilen müzisyenlerinden biridir. Ceylan Ertem hayranları, sanatçının her konserinde dolu dolu bir müzik deneyimi yaşarlar. 18 Mayıs Perşembe günü Çiğli Kaymakamlığı karşısındaki Büyük Alan da sahne alacak. Konser ücretsiz olup, saat 20.00’de başlayacaktır.

Duman Konseri

Duman, Türkiye’nin en ünlü alternatif rock gruplarından biridir. Grup, 1999 yılında İstanbul’da kuruldu ve o zamandan beri birçok başarılı albüm ve hit şarkılar çıkardı. Duman’ın canlı performansları, enerjik müzikleri ve etkileyici sahne performanslarıyla ünlüdür. 19 Mayıs 2023 Cuma İzmir Gaziemir Festival Alanında sahne alacak. Konser ücretsiz olup saat 20.30 itibariyle başlayacaktır.

Yüksek Sadakat Konseri

Yüksek Sadakat, on yılı aşkın süredir müzikseverleri eğlendiren popüler bir Türk rock grubudur. Eşsiz sesleri ve dinamik sahne duruşları onları Türkiye’nin en çok aranan gruplarından biri haline getirdi. 19 Mayıs 2023 Cuma günü Üçyol Uğur Mumcu Parkında düzenlenecek olan konser ücretsizdir ve saat 20.00 itibariyle başlayacaktır.

Manuş Baba Konseri

Manuş Baba, eşsiz sesi ve duygusal müziği sayesinde büyük bir popülerlik kazanmış bir Türk halk şarkıcısı ve söz yazarıdır. Konserleri, performanslarını canlı olarak izlemek için ülkenin dört bir yanından gelen hayranları tarafından her zaman merakla beklenmektedir. 19 Mayıs 2023 Cuma günü Dikili 75.Yıl Parkında yapılacak olan konser ücretsizdir. Dikili Belediyesi tarafından organize edilen konser saat 21.30 itibariyle başlayacaktır.

 

Bu yazımızda İzmir 19 Mayıs Konserleri ‘ni konu aldık, daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri