Keşfet

Kasaba Doktoru Dizisi Şok Eden Kararlar Aldı! Final Geliyor! Seyirci Şokta! Kimse Beklemiyordu

Kasaba Doktoru Dizisi

Kasaba Doktoru dizisi hayranları  bilindiği üzere cuma akşamları sevenleri ile buluşuyordu  ve bu bölüm soluksuz izleyeceğiniz heyecanlı sahneler olacak. Ozan Akbaba’nın başrolünde bulunduğu ve kadrosu ayrıca hikâyesi ile sevenlerini büyüleyen bir dizi oldu.

Beklenen reytinglerin üzerinde gerçekleşen dizi televizyona kısa sürede devamlılık kazandırabilmişti. Dizi içerisinde Denizcan Aktaş ve Hazal Subaşı’nın çok uyumlu bir partnerlik akışı sağlandığı bilinmekte. Ek olarak  Vildan Atasever’in de Dizi içerisinde başroller arasında yer aldığı bilinmekte. Kasaba doktoru dizisi televizyon ekranlarına sezon sonlarına doğru yeni bir soluk katmış ve bu eksik duruma rağmen gerçekten kısa süre içerisinde en çok izlenen diziler arasına girmeyi başarmıştır. Bilinen haberlere göre dizinin ikinci sezonunda yayınlanmaya devam edecek.

2-21

Kasaba Doktoru Final mi Oluyor?

Kasaba Doktoru dizisinin 17 Haziran Cuma akşamı günü 11. bölümü ile artık dizi televizyon ekranlarına veda etmeyi hedefliyor.  Kasaba doktora dizisi gerçekten güzel bir heyecan yakalamış Fakat bu durum yaz arası verilerek bir durgunluk yaşayacak,  dizi ekibi Ağustosun son günlerinde yeniden beraber buluşacak ve yeni bir heyecan yaşatmak için 2. sezon çekimlerine başlanması bekleniyor.

1-30

Kasaba Doktoru Herkesi Soluksuz Bir Şekilde Ekranlara Kilitliyor

Kasaba Doktoru dizisi asıl olarak Güney Kore dizisi tarafınca uyarlanmış bir senaryoya sahip ve dizinin asıl konusu  Hastane koridorlarında hayatlarıyla yeni umutlar katan doktorların hayat kurtarma mücadelesi olarak sergilediği performanslar ve başarılar kasaba doktoru dizisinin konusu.

Kasaba Doktoru dizisi oyuncuları başlıca şunlardır; Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever ,Uğur Karabulut (Dr. Cenk),Hande Cömerter (Aslı),Hande Cömerter (Aslı),Ayça Kuru (Gökçe),Gülşah Çomoğlu (Bahar),Fatih Yücebağ (Bektaş Çelik),Sultan Ulutaş (Arzu) gibi gerçekten dizi sektöründe oyunculuk performansı ile gündeme gelen bir oyuncu kadrosuna sahip bir dizi ekibi olmuştur. Kasaba doktoru dizisi bu kadar süre içinde çok büyük bir heyecan yaratmıştır ve dizinin diğer bölümleri heyecanla bekleniliyor.

Aşağıdaki içeriklerimiz de dikkatinizi çekebilir:

Bununla birlikte daha fazla gezi, tatil ve seyahat hakkında bilgilendirici içerikler için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu