Konserler

Khontkar konseri ne zaman? Khontkar nerede sahne alacak?

Khontkar Kimdir?

Khontkar konseri için geri sayım başladı. Khontkar sevenleri ile 25 Kasım Perşembe günü saat 19.30’da IF Performance Hall Beşiktaş’ta buluşacak.

KHONTKAR KİMDİR?

Khontkar’ın gerçek ismi Onur Dinç’tir. Sanatçı küçük yaşlarından itibaren rap ile ilgilenmeye başlamış ve kendine özgü bir tarz yakalamıştır. Giyimi ve saç saç tasarımı alışılmış rap sanatçılarından farklı olan Khontkar, 2019 yılında Ben Fero ile birlikte söylediği JENGA isimli şarkı ile tüm Türkiye tarafından tanınmıştır. Şarkı bir anda en çok dinlenenler listesine girmiştir.

KHONTKAR’IN ALBÜMLERİ NELER?

Khontkar 2009 yılında kendi plak şirketi olan RedKeys Music’i kurmuş ve yoluna RedKeys Music ile devam etmiştir. Khontkar, 2009 ve 2014 yılları arasından 8 adet Freestyle mixtape albümü yayınlamıştır. 2015 yılında ise WHOISTHAT EP’i piyasaya sürmüştür. Yine sanatçı 2015 yılında NOBODI isimli albümünü çıkarmıştır.

Khontkar, 2017 yılında ise Young Bego ile birlikte Mutfak ve Mutfak II adında tekli albümlerini piyasaya çıkarmıştır. Daha sonra yine 2017 yılında RedKeyGang la Familia albümü ve Hiçbir Şeyim Yok single’ı peş peşe geldi. Sanatçı 2018 yılında yayınladığı “Kime Ne” single’ı ile de Türkiye çapında adından söz ettirmeye başladı.

Bu single’ın ardından Khontkar 2018 yılında çıkardığı 31 şarkılık PLAA3 albümü ile iyice tanınır bir hale geldi.

KHONTKAR HAPİS CEZASI ALDI!

2018 yılının mayıs ayında Khontkar yazdığı şarkılar nedeniyle hapis cezası aldı. Bir aydan fazla hapiste kalan sanatçı yine 2018 yılının temmuz ayında tahliye edildi. Öte yandan mahkeme yaklaşık olarak 1 yıl sürdü. Mahkeme sanatçıya 4 yıl 2 ay hapis cezası verdi. Bu sürecin ardından sanatçı Türkiye’nin dört bir yanında konser verdi. Konserlerle birlikte Khontkar’ın bilinirliği çok arttı.

Sanatçı en önemli çıkışını 2019 yılında Ben Fero ile birlikte söylediği JENGA isimli şarkı ile kazandı. Şarkı en çok dinlenenler listesine girdi. Sanatçı 2020 yılında ise Trap Kont ve Trap Kont 2 albümlerini piyasaya sürdü. Trap Kont 2.5 isimli albümünü ise EP olarak yayınladı. Öte yandan sanatçı Killa Hakan ile yayınladığı Bang Bang isimli şarkı ile de bir dönüm noktası yaşadı. Khontkar bu şarkı ile birlikte Trap ve rap çevrelerince sevilmeye başlandı.

KHONTKAR KONSERİ NE ZAMAN?

Khontkar konseri için geri sayım başladı. Khontkar rap sevenler ile 25 Kasım Perşembe günü saat 19.30’da IF Performance Hall Beşiktaş’ta buluşacak. Konserin bilet fiyatları ise şöyle Tribün Giriş – 121.00 TL, Genel Giriş – 88.00 TL.

SOFT ANALOG KONSERİ ÖNLEMLERİ

-Konser alanına girişte aşı kartı ve aşı olmayanlardan son 48 saat içerisinde yapılmış PCR testi istenecek. Bu iki belgeyi göstermeyen kişiler konser alanına alınmayacak.

–18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı kişililerin konsere girmesi yasaktır.

-Konser alanında maske, mesafe ve hijyen konuları dikkatli bir şekilde denetlenecek.

Sizin için önerdiğimiz diğer bir konser: Soft Analog konseri ne zaman? Soft Analog 2021 konser

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri