Keşfet

Kuruluş Osman Dizisinden Üzücü Haber Geldi! Ünlü İsim Ayrıldı! Yerine Kim Gelecek

Kuruluş Osman Dizisi

Kuruluş Osman dizisi Haziran ayları içerisinde de yeni bölümleri yayınlayarak ekranlarda serüveni devam etmesi bekleniyor.  Temmuz ayları dizi kısa ve bu kısa soluktan sonra 4.  sezon tek tekrardan  senaryo kurgu ekibi  yeni heyecanlar yaratacak. Burak Özçivit’in başrolünde canlandırdığı Osman karakteri çok büyük bir beğeni toplamıştır ve başarılı oyuncu sette çok yoğun bir tempo içerisinde günlerini sürdürdükleri ve sezon finali konusunda net bir karar olmadığını söyledi.

Kuruluş Osman Dizisi Beklenmedik Hamlelere Devam ediyor

Kuruluş Osman dizisi bir tarih dizisi olmak ile birlikte gerçekten çok zor şartlar içerisinde yoğun bir şekilde devam etmek de ve dizi devam ederken televizyon ekranlarına her çarşamba akşamı milyonlarca seyirci televizyona kilitleniyor ve Heyecan mı çarşamba günü bekliyorlar.  Kuruluş Osmanlı dizisi  şu an için 4 sezonluk bir dizi olacağı biliniyor Fakat bu dizi 3 sezon yayınlanan bölümleri içerisinde hepsinde çok yüksek reyting rekorları kırmayı başarmıştır.

1-32

Kuruluş Osman dizisi 2021- 2022 yılları içerisinde devamlı bir başarı ile dizi sektörüne yeni bir soluk katmayı başarmışlardır. Bu dizi bir tarih dizisi olması ile beraber gerçekten çok güçlü bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Gerçekten bu kadar büyük başarılara sahip olan dizinin Her yeni bölümü heyecanla bekleniyor ve seyircileri televizyona her çarşamba günü kilitlemeye devam ediyor.

 Kuruluş Osman Dizisinden Şok Ayrılık Haberi Herkesi Sarstı

Dizi  içerisinde iki sezon boyunca oyuncu kadrosunda büyük ses getiren Aya Nikola karakterine  hayat veren Erkan Avcı diziden üzücü bir şekilde senaryo gereği ile ayrılacağını kesinleştirdi ve bu haber kuruluş Osman dizisi sevenlerini gerçekten üzdü. Erkan Avcı gerek oyunculuğu olsun gerek ise sergilediği karakterler ile Gerçekten herkesi kendine büyülemeye Başaran bir oyuncudur. Dizi için bu veda üzücü olmakla beraber çok ani bir karar olmuştur.

2-22

Erkan Avcı canlandırdığı Karadayı dizisi içerisindeki Necdet karakterini hala birçok insan hafızalarından silemiyor özellikle geçen sezonlar çok ses getiren çukur dizisinde canlandırdığı Çeto karakteri herkesi büyülemişti Bunlara ek olarak şampiyon dizisi içerisinde canlandırdı Zafer karakteri gerçekten sevenlerinin büyülenmesine sebep olmuştur. Oyuncunu bu vedası dizi senaryosunu nasıl etkileyecek şimdiden merak ediliyor.

Aşağıdaki içeriklerimiz de dikkatinizi çekebilir:

Bununla birlikte daha fazla gezi, tatil ve seyahat hakkında bilgilendirici içerikler için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.


Başa dön tuşu