Konserler

Melike Şahin konseri ne zaman? Melike Şahin kimdir?

Melike Şahin Nerede Konser Verecek?

Melike Şahin konseri için geri sayım başladı. Melike Şahin, Eskişehir’de sevenleri buluşacak.

MELİKE ŞAHİN KİMDİR?

Melike Şahin 1989’da İstanbul’da doğan şarkı sözü yazarı ve bestecisidir. Küçük yaşlardan beri müziğe ilgi duyan Şahin, Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi’nde okuduğu zamanlarda müzik eğitimi veren Timur Selçuk’tan şan eğitimi almıştır.

Üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversite’sinde Sosyoloji bölümü mezunu olan Şahin, mezun olduğu 2017 senesinde müzik kariyeri ile ilgilenmiştir. Müzik kariyerine ilk adımını Baba Zula’nın vokalistliği ile adım atmıştır. Ayrıca bir süreliğine “Melikşah ve Saz Arkadaşları” isimli bir projede yer alarak Kanto Beyoğlu meyhanesinde arabesk şarkılar ile konserler vermiştir.

Aynı yıl Fransız yönetmen Tony Gatlif’in Djam isimli filmi için seslendirdiği üç şarkı ile Cannes Film Festivali’nde şarkı söyleme şansı elde eden Şahin, dünya genelinde ilk konserini vermiştir. Türkiye’deki hayran kitlesinin oluşmaya başlamasıyla kendi şarkılarını yapmak istediğine karar veren Melike Şahin, Baba Zula’dan ayrılarak tek başına şarkı söylemeye başlamıştır.

2017’de tek başına yaptığı “Bir Fırlatsam” ve “Deli Kan” isimli iki single şarkısını hayranları ile buluşturmuştur. Bir süre ülke çapında konserler ile ilgilen Şahin, 2021 şubat ayında ilk albümü olan “Merhem”’i yayınlamıştır. Bu albümünden sonra dikkatleri üzerine çeken Şahin albümün çıkış şarkısı “Uykumun Boynunu Bükme” şarkısıyla listelere girmeyi başarmış ve hayranlarının beğenisini kazanmıştır.

MELİKE ŞAHİN ŞARKILARI

Bi’ fırlatsam- 2017

Beni Yalnız Koma- Boom Pam ile 2017

Deli Kan- 2017

Sevmek Suçsa Suçluyum- 2018

Tutuşmuş Beraber- 2018

Kimin Izdırabı- 2019

Sakla Beni- Kutiman ile, 2019

Kara Orman- 2019

Geri Ver- 2020

Kilitli Kapılar Açılsa- Hakan Taşıyan ile, 2020

Elimi Tut- Kutiman ile, 2020

Ukde- Ah! Kosmos ile, 2020

Uykumun Boynunu Bükme- 2021

Pusulam Rüzgar- Mert Demir ile, 2021

MELİKE ŞAHİN KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE?

Melike Şahin konseri için geri sayım başladı. Melike Şahin, 2 Aralık 2021 saat 19:30’da Milyon Performance Hall Eskişehir’de sevenleri ile buluşacak. Bilet fiyatı ise standart 100 TL’dir.

KONSER KURALLARI

-Konserde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

-Konser alanına girişte misafirlerin en geç 48 saat önce yapılmış PCR testi sonucu ya da aşı kartını görevlilere göstermesi gerekmektedir.

-Konser esnasında misafirlerin pandemi önlemleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen konularında toplum sağlığını riske atacak tutum ve davranışlarda bulunmaması önemle rica olunur.

-Konser alanına girişte misafirlerin üzerinde bulunan kamera, fotoğraf makinesi, ses cihazı alınmayacaktır.

Sizin için önerdiğimiz diğer bir konser: Pinhani konseri ne zaman? Pinhani kimdir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri