Keşfet

Muhafazakar Otel Tatili İçin En İyi Yer Önerileri

Muhafazakar otel tatil yapmak isteyenler için çeşitli seçenekler bulunuyor. İslami bir otel seçerken birçok faktörü göz önünde bulundurabilirsiniz. Temizlik ve hizmet en önemli unsurlardır. Bunun dışında sunulan aktiviteler, yemekler, ulaşım, konum, manzara, havuzlar ve personel, tatilinizin nasıl görüneceğini doğrudan etkiler. Bir otele karar vermeden önce bu faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir.

AK Palace-Belek

Havalimanına 15 km, şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunan Holiday Village, 2,5 km’lik sahil boyunca kadın ve aile plajları ile bu kompleks, çeşitli büyüklükte havuzların yanı sıra kapsamlı bir alkolsüz konsept sunuyor.

Caprice Thermal Palace / Aydın

 Palmiye ağaçlarıyla bezeli özel olarak tasarlanmış mesire yeri, Akdeniz iklimi özelliklerine sahip bin bir bitki örtüsü, her türlü beklentiye cevap veren yüzme havuzu ve Didim’in okyanusu ve güneşinin birleşimi ile misafirlerine çeşitli hayaller sunuyor. Konuklar özenle seçilmiş Türk ve dünya yemeklerinin tadını çıkarabilirler.

Adenya Hotel Resort (Türkler-Antalya)

Adenya Hotel Resort, Antalya Çurkla Mekhkii’de Alanya merkeze 22 km, Side merkezine 45 km ve Gazipaşa Havalimanı’na 65 km uzaklıkta yer almaktadır. Antalya Havalimanı’na 105 km ve Antalya şehir merkezine 115 km uzaklıkta olan otel, muhafazakâr otel konseptini takip ediyor.

Adena Resort Hotels & Spa’nın özel şef yemekleri, bay ve bayanlara özel plajları, jakuzili tatlı su havuzu, plaj deniz suyu havuzu, spa merkezi, açık hava sporları vb. her detayın tadını çıkarabilirsiniz.

1-20

Elvin Deluxe Hotel (Alanya – Antalya)

Muhafazakâr bir aile anlayışı için tasarlanan tesis, seçeneksiz misafirler için bir cennet vadediyor. Ayrı bay ve bayan havuzları ve SPA merkezi bulunan tesis, hem su parklı İslami otellerde hem de alkolsüz muhafazakâr otellerde listelenmiştir.

Bodrum İnanç Otel (Gümbet – Muğla)

Ege Denizi’nin en önemli tatil beldesi Bodrum’da bulunan Bodrum İnanç Otel, misafirlerine konforlu bir tatil vadediyor. İslami tatiller için tasarlanmış bu otel, Bodrum Otogarı’na 4 km, Milas-Bodrum Havalimanı’na 39 km uzaklıktadır.

Club Familia Otel (Çeşme-İzmir)

 Club Familia Hotel, ilimizin Çeşme ilçesinin kalbinde, İzmir Havalimanı’na 68 km, Çeşme merkeze 2 km mesafede, en popüler alternatif muhafazakâr tatil otellerinden biridir. Metrekare alan üzerine inşa edilmiştir. Otobüs durağından da saat başı otobüs kalkmaktadır.  Ayrıca Cheshme Otogarı’ndan tesise ücretsiz servis sağlanmaktadır.

 Katrancı Park Hotel

Katrancı Park Hotel, her şey dâhil alkolsüz konaklama ve İslami konseptler şeklinde Helal işletme prensipleri üzerine tasarlanmış, Fethiye bölgesinde İslami hizmetler sunan otellerden biridir. Dalaman Havalimanı’na 42 km, Fethiye şehir merkezine 17 km uzaklıkta bulunan tesis, toplu taşıma araçlarını kullanmakta ve otelin önünden her 10 dakikada bir minibüs geçmektedir.

Wome Deluxe / Alanya

 Wome Deluxe’de kadın kompleksinin kadın konsepti ile kadını baş tacı yapan onlarca yenilik ve ayrıcalık sizi bekliyor. Women’da ise kadınları renkli bir dünya bekliyor. Havuz başı partilerinde, kadınlara özel aktivite ve animasyonlarda, çeşitli tatlı ve içeceklerde bayanlar sizi bekliyor.

2-4

Selge Beach Hotel / Antalya

Antalya’nın Manavgat bölgesinde bulunan Serge Beach Hotel, ahlaki ve evrensel değerlere bağlı, müşterilerinin hak ve özgürlüklerine saygılı, stok kaynaklarımızı etkin ve verimli bir şekilde müşterilerine sunuyor. En üst düzeydeki kadınlar için ayrıcalıklı tatil standardını koruyor. Muhafazakar otel için tercih edebilirsiniz.

Club Familia Çeşme / İzmir

 

Ailenizle birlikte dinlendirici bir tatil geçirebilmeniz için detayları önemsemediğiniz Club Familia’da, “biz bizim için varız” diyerek güzel vakit geçirebilirsiniz. Club Familia Çeşme mavi bayraklı denizi, bay ve bayan ayrı havuzları, plajı, her ihtiyaca uygun lüks odaları, Türk ve dünya mutfağını bir arada yiyebileceğiniz lüks açık büfe mutfağı ile tatilinizi unutulmaz kılacak bir ailedir. Oyun alanı ve animasyonları ile de çok fazla beğenilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu