Konserler

Paul-The Bandits konseri ne zaman? Paul-The Bandits kimidir?

Paul-The Bandits Konseri Nerede?

Paul-The Bandits konseri için geri sayım başladı. İskoç sanatçı ve orkestrası İstanbul’da hayranları ile buluşacak.

PAUL-THE BANDİTS KİMDİR?

Paul Dwyer, İskoçya’da doğmuş ve büyümüş bir aranjör, yapımcı, besteci, cingıl, reklam ve kurumsal müzik yapımcısı, TV Program sunucusu-yapımcı ve sanatçıdır. Öte yandan fahri Türk olan Paul Dwyer, 30 yıldır Türkiye’de yaşamaktadır. The Bandits ise Paul Dwyer’e bağlı uluslararası ve yerel şarkılar yapan bir orkestradır. Sanatçı ve orkestrası Türkiye’de birçok önemli konsere ve çalışmaya imza atmıştır.

Paul Dwyer, klasik gitarı sanki bir uzvu gibi kullanmaktadır. Sanatçının Türkiye’de tanınması ise Çanakkale Türküsü’nü yeniden yorumlaması ile olmuştur. Bu yorumun ardından Paul Dwyer birçok eski türküyü yorumlamış ve milyonlarca kişi tarafından izlenmiştir.

Öte yandan Paul Dwyer, İskoçya’nın yerel kıyafetleri ve elinde gitar ile Türkiye’nin 75 ilini gezmiş ve bu görüntüler Habertürk ekranlarında “Müzik ve Yol” programı ile izleyicilere sunulmuştur. Bu programlar yaklaşık 3 yıl sürmüştür. Öte yandan Paul Dwyer, Türk Milli Kültürünü anlatan 120 adet belgesele de imza atmıştır.

PAUL DWYER’İN ALBÜMLERİ NELERDİR?

Paul Dwyer Türkiye’de çok önemli çalışmalara imza atmıştır. Bunların yanında “Belki YES Belki NO”, “Ya Bugün Ya Da Yarın” ve “Kar Var Duman Yok” isimli üç albüme imza atmıştır. Öte yandan sanatçının bir adette “Klasik Gitar” albümü bulunmaktadır.

PAUL-THE BANDİTS KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE?

Paul-The Bandits konseri için şimdiden binlerce kişi aramalara başladı. Bu nedenle size konser ile ilgili tüm bilgileri verelim. Paul-The Bandits, 25 Kasım Perşembe günü saat 21.45’te Aqua Florya Hayal Kahvesi İstanbul’da sevenleri ile buluşacak. Konserin bilet fiyatı ise 80.00 TL olarak duyuruldu.

PAUL-THE BANDİTS KONSERİ İÇİN ALINAN ÖNLEMLER NELER?

– Konser yerine gelmeden önce aşı kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR testi yanınızda olmalıdır. Bu İçişleri Bakanlığı’nın bir uygulamasıdır. Yanında aşı kartı veya PCR sonucu olmayan biletli kişiler konser alanına alınmayacaktır.

– Konser için 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı kişiler konsere alınmayacaktır.

– Konserin yapıldığı yerde kadın erkek eşitliğine dikkat edilmektedir.

– Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde biletler hazırlanmıştır.

– Konserin organizatör firması, bilet alarak gelen kişilerin rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için konser girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir. Bu uygulama diğer müşterilerin rahatı içindir.

Sizin için önerdiğimiz diğer bir konser: Begüm Obiz konseri ne zaman? Begüm Obiz kimdir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri