Konserler

Pinhani konseri ne zaman? Pinhani kimdir?

Pinhani Konseri Nerede?

Pinhani konseri için geri sayım başladı. Pinhani Ankara’da sevenleri ile buluşacak.

PİNHANİ KİMDİR?

Pinhani, 5 Nisan 2004’te kurulan, Türk alternatif rock müzik grubudur. Grup üyeleri vokal ve gitarda Sinan Kaynakçı, gitarda Akın Eldes, klavyede Zeynep Eylül Üçer, davulda Hami Ünlü, ikinci davulda Cem Aksel, bas gitarda Selim Aydın ve gitarda Eray Polat’dan oluşmaktadır.

ZEYNEP EYLÜL ÜÇER KİMDİR?

1985 yılında İstanbul’da doğan Üçer, 1991-1997 yılları arasında TRT İstanbul Çocuk Korosu’nda şarkı söylemiştir. İlk okuldayken ailesiyle birlikte Antalya’ya taşınan Üçer, bir arkadaşının bas gitar hediye etmesiyle müziğe ilgi duymuştur. Annesinin müzik öğretmeni olmasıyla birlikte annesinde solfej ve armoni dersleri almıştır. Müzik kariyerine devam etmek için 2005 yılında İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda Çalgı Yapım bölümünü kazanarak İstanbul’a gelmiştir. Böylece müzik kariyeri başlamıştır.

HAMİ ÜNLÜ KİMDİR?

1985 yılında İstanbul’da doğan Ünlü, ortaokulu ve liseyi Notre Dame de Sion’da okumuştur. 2004 yılında üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen Ünlü Galatasaray Üniversite’sinde İktisat bölümünü kazanmıştır. Drum Club’da ünlü isimlerden ders alarak müzik kariyerinde adım adım tırmanmıştır. Ayrıca Paris Konservatuvarı Caz bölümü hocası Phillipe Possard’ın caz atölyesinden de ders almıştır. 2006 yılında Pinhani grubunun bir üyesi olmuştur. Aynı zamanda Akın Eldes Trio konserinde de davul çalmaktadır.

SELİM AYDIN KİMDİR?

1981 yılında Ankara’da doğan Aydın, çocukluğunu Adana’da geçirmiştir. Ortaokul yıllarında gitar dersi almasıyla birlikte müziğe ilk adımını atmıştır. İlk sahne deneyimini lisede şarkı yarışmalarında ve konserlerde çalarak kazanmıştır. Sinan Kaynakçı ile birlikte Van Basten’de yer almıştır. Cem Nasuhoğlu ile birlikte armoni ve gitar çalmıştır. Pinhani’nin ilk kurulduğu yıllardan beri Pihnani’de yer almaktadır.

ERAY POLAT KİMDİR?

1991 yılında İstanbul’da doğan Polat, 18 yaşına kadar Fethiye’de yaşamıştır. İlkokul yıllarında ailesinin aldığı bağlama ile müziğe ilgi duymuştur. Lise yıllarına kadar bağlama çalan Polat lisedeyken gitar dersleri almıştır. 2010 yılında Pinhani’ye dahil olmuştur. 2014 yılından beri ise Pinhani konser ve turnelerinde yer alarak sahnede çalmaktadır.

PİNHANİ ALBÜMLERİ

İnandığın Masallar- 2006

Zaman Beklemez- 2008

Başka Şeyler- 2012

Canlı Yayın- 2013

Kediköy- 2016

On Türkü-2018

Yollar Bizi Bekler- 2019

Konserdeyim-2019

Konserdeyim 2- 2020

PİNHANİ KONSERİ NE ZAMAN VE NEREDE?

Pinhani konseri için geri sayım başladı. Pinhani, 2 Aralık 2021 saat 20:00’da IF Performance Hall Ankara’da sevenleri ile buluşacak. Bilet fiyatı standart 110 TL’dir.

KONSER KURALLARI

-Konserde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

-Koronavirüs önlemleri doğrusunda gerçekleşecek olan konserde maske, mesafe ve hijyen konularına katılımcıların riayet etmesi mecburidir.

Sizin için önerdiğimiz diğer bir konser: Emre Aydın konseri ne zaman? Emre Aydın kimdir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri