Keşfet

Şehit Aileleri Ve Gaziler İçin İndirimli Oteller

Şehit aileleri ve gaziler için indirimli oteller pek çok hak tanır. Ülkemiz ve bayrağımız için canı uğruna savaşan ve şehit düşen kahramanlar için, ne yapılsa az olur. Gazilerimiz de yine bugünlere kadar çok zor şartlarda gelmiştir ve hayatına çoğu, zor bir şekilde devam eder. Bu açıdan bakıldığında, bu değerli insanlar için hayatın her alanında maddi ve manevi olarak bazı kolaylıklar sağlamak görevimizdir.

Aslında geniş çaplı bakıldığı zaman, sadece indirimli oteller değil, hayatın çoğu alanında şehit aileleri ve gaziler için fırsatlar sunmaya çalışan, pek çok firma görürüz. Özellikle taşıma, ulaşım, yeme içme, konaklama ve sosyal tesisler açısından özel haklar tanımaya çalışır. Psikolojik olarak ve maddi olarak zorluk yaşayan aziz şehitlerimizin aileleri ve gazilerimizin aileleri için, ne yapılsa az olacaktır. Amaç bir nebze de olsa onlara kolaylık sağlamak ve mutlu olmalarına yardımcı olmaktır. Bu açıdan güzel bir tatil yapmaları ve için indirimli oteller vardır.

Şehit Aileleri Ve Gaziler İçin İndirimli Oteller Hangileri?

Şehit aileleri ve gaziler için, indirimli oteller fırsatları pek çok şehir tarafından sağlanır. Ayrıca konaklama hizmetinin yanı sıra; tur ile gezme, vapura binme, sosyal haklardan yaralanma fırsatları da sunulur. Balıkesir Ayvalık’da bu konuda ücretsiz hizmet veren masrafları tamamen kendi karşılayan Ali Çetinkaya tesisleri, şehit ve gazi ailelerini yaklaşık iki hafta kadar bütün giderlerini, karşılayarak misafir eder.

1-45

Kuaför, doktor, psikolog, üç öğün yemek, eğlence ve deniz imkânı sunulur. Bugüne kadar pek çok kişi tarafından tercih edilmiş, şehit ve gazi aileleri sorunsuz bir şekilde misafir edilmiştir. 1999’dan beri faaliyet gösteren bu tesis, şehit ve gazi aileleri için elinden gelen imkânı sunar.

  • Antalya otelleri
  • Bodrum otelleri
  • İstanbul otelleri

Ve birçok otel bu konuda ayrıcalık tanıyor.

Şehit Ve Gazi Aileleri İçin Oteller Nasıl Bulunur?

Şehit ve gazi aileleri için indirimli oteller internette küçük bir araştırma yaptığınız zaman karşınıza çıkacaktır. Bunun yanı sıra; ücretsiz konaklama, sosyal tesisler, termal oteller ve yaz tatilleri için pek çok indirim fırsatını kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Bunlarla birlikte; internet üzerinden indirimli oteller kapsamında bilgi alınabileceği gibi, daha önce bu tatil olanaklarından yararlanan bireylerin de görüşleri incelenerek çok daha sağlıklı ve beklentilerin tam karşılığının bulunabileceği indirim fırsatlarından yararlanabilmek oldukça mümkündür. Şehit ve gazi yakınlarının güzel anılarla ayrılacağı oteller sayesinde, pek çok olanağın yer aldığı tatil fırsatları da yakalanabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu