Keşfet

Tatile Çıkanlar İçin İzleyebilecekleri En İyi 5 Dizi Önerisi! Tatil Geceleri Bambaşka Olacak

Tatil Dizileri

Netflix ortaya çıkardığı dizi seçenekleri ile keyifli bir izlenim imkanını sıza ayrıcalıklı olarak sunuyor. Televizyon kanallarının yapımları nedeniyle geride bırakmayı başaran Netflix’in yenilenen dizileri ve filmleri sürekli olarak artışa uğruyor. IMBD listesinde başlarda yerini alan Netflix’in en iyi dizileri ve filmleri izleyici kitlesini ekran başına kilitlemeyi başarıyor. Yüzlerce yabancı aksiyon ve Türkçe, bilim-kurgu, komedi, dram, gerilim ve macera gibi yapımları içerisinde barındırabiliyor. Yabancı ve yerli en güzel dizilere göz atabilirsiniz.

Breaking Bad

IMDb listesinin en dizi listesinde 5 numarada yer alan Breaking Bad, Walter White adında 50 yaşında lisede kimya öğretmenliği yapan kişinin hikâyesini konu alıyor. Kimya öğretmeni ailesinin maddi sorunlarına çözüm bulabilmek için New Mexico’nun uyuşturucu imparatoruyla iş birliği yapmasını anlatıyor. Dizinin toplamı 5 sezon sürüyor ve bolümler ortalama olarak 50 dakika sürüyor.

Our Planet

Our planet dizisi, planet Earth’ın yükseğe çıkartmış olduğu çıtayı daha da zirveye çıkarmayı başaran, sunumunu ise doğa tarihçesi olan David Attenborough’un yapmış olduğu hayvan ve doğa belgesel serisidir. Our planet, daha çok doğanın güzelliklerinin yanı sıra dünyanın her yerde doğaya verdiği zararı konu alıyor. Yalnızca tek bir sezon ve 8 bölümden meydana geliyor. Bölümler genellikle ortalama olarak 50 dakika sürüyor.

The Last Dance

Dünya çapında efsanevi basketbolcu olarak tanınan Michael Jordan’ın forma kullandığı Bulls basketbol takımının 1997 ve 1998 yılında yayınlanan görüntüleri ile doludur. The Last Dance dizisi Michael Jordan’ın hayatını konu alan ve Chicago Bulls’un başka oyuncu kadrosunu arka planda tutan kısa bir filmdir. Bu diziyi basketbolu seven ve sevmeyen herkesin izlemesi gerekir.

Avatar – Son Hava Bükücü

Avatar Japon animes’inin ABD versiyonudur. Son hava bükücü dizisi Netfilx’de en çok sevilen içerikler arasındadır. Aynı zamanda Ammy ödülü almıştır. Dizi 3 sezonluktur. Avatar dizisi Aang ve arkadaşlarını dünyayı acımasız olan Ateş kralından kurtarmaya çalışıyor. Tamamen bu macerayı konu alıyor.  

Ricky And Morty

Çılgın bir bilim adamı torunu ile beraber yaşadığı olağanüstü olayları anlatıyor. Ricky and Morty aynı zamanda kahkahalara boğulacağınız oldukça komik bir dizidir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri