Konserler

Taylan Erler konseri ne zaman? Taylan Erler kimdir?

Taylan Erler

Taylan Erler konseri için geri sayım başladı. Taylan Erler İstanbul’da sevenleri ile buluşuyor.

TAYLAN ERLER KİMDİR?

1966 tarihinde İstanbul’da doğan Taylan Erler, müzik ile küçük yaşlarda ilgilenmeye başlamıştır. Müziğe ilgisinin olduğunu gören ailesinin desteğiyle 1985 tarihinde İstanbul Radyosu Gençlik Korosu’ndan bariton korist eğitimi almış ve küçük yaşlardan itibaren konserlere çıkmıştır.

Büyük başarı gösteren Taylan Erler, Ümit Aksu ve Süheyl Denizci ile birlikte TRT İstanbul Radyosu’nda Caz ve Hafif Müzik Orkestrasında yer almıştır. Erler müzik kariyerinin yanında aynı zaman usta bir oyuncudur.

TAYLAN ERLER OYUNCULUK KARİYERİ

Taylan Erler, 1994 yılında oyunculuk eğitimi veren bir okuldan oyunculuk dersleri almıştır. Ve aynı yıl ilk sahne deneyimini, öğretmenlerinin oyununda yer alarak deneyimlemiştir. 1995 ile 2007 yılları boyunca pek çok tiyatro topluluğunda yer almış ve Şan ile Tango dersleri alarak kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Toplumda daha çok oyunculuk yönü ile bilenen Taylan Erler; müzisyenlik ve oyunculuğun yanında tiyatro yönetmen yardımcılığı da yapmıştır. Yönetmenliğini Mazlum Kiper’in yapmış olduğu “Kadın ile Memur” ve “Bugün Benim Doğum Günüm” isimli oyunların yönetmen yardımcılığı görevini üstlenmiştir.

2008 yılına gelindiğinde ise kariyerinde hem tiyatro hem de müzik ile devam etmek isteyen Taylan Erler, 15 yıl aranın ardından caz müzisyenliğine geri dönmüştür. Ayrıca Marmara Eğitim Kurumu tiyatro bölümünde öğretim görevlisi olarak yer almıştır.

Ününün artmasıyla birlikte Taylan Erler, TV karşına geçmiştir. Kanal D’de sunuculuğu yapmıştır. Kanal D’den ayrıldıktan sonra Radyo Pop ve Radyo Fenerbahçe’de radyo yayıncılığı yapmıştır. Müzik kariyerinde de devam etmekte kararlı olan Taylan Erler, Taylan Erler İstanbul Jazz Band isminde bir müzik grubu kurmuştur. Bu grup ile birlikte Türkiye turnesine çıkmış ve birçok şehirde performansını sergilemiştir. Küçük bir karavanı bulunan Taylan Erler, mütevazi ve sanat ile iç içe bir hayat yaşamaktadır.

TAYLAN ERLER KONSERİ NEREDE VE NE ZAMAN?

Taylan Erler konseri için geri sayım başladı. Taylan Erler, 1 Aralık 2021 saat 21:30’da Peri Payı Sahne İstanbul’da sevenleri ile buluşacak.

BİLET FİYATLARI

-İkramlı masa 1. Kategori 425.00 TL’dir.

-İkramlı masa 2. Kategori 325.00 TL’dir.

-İkramlı bistro 135.00 TL’dir.

KONSER KURALLARI

-Konserde 18 yaş sınırı bulunmaktadır.

-Konser alanına girişte misafirlerin en geç 48 saat önce yapılmış PCR testi sonucu ya da aşı kartını görevlilere göstermesi gerekmektedir.

-Konser esnasında misafirlerin pandemi önlemleri kapsamında maske, mesafe ve hijyen konularında toplum sağlığını riske atacak tutum ve davranışlarda bulunmaması önemle rica olunur.

Sizin için önerdiğimiz diğer bir konser: Melike Şahin konseri ne zaman? Melike Şahin kimdir?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu