Keşfet

Tuba Büyüküstün Hayranlarına Müjdeli Haber! Hayranları Buna Çok Sevinecek

Tuba Büyüküstün'den Sevindiren Haber

Ekranların aranan kadın oyuncuları arasında bulunan Tuba Büyüküstün ekranlardan bayadır uzakta bulunuyor. En son Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolünde yer aldığı Cesur ve Güzel dizisinde boy gösteren güzel oyuncu Sefirin Kızı dizisinde de oyuncu rahatsızlığı yüzünden yer almıştı. Bir dönem yayınlanan ve Murat Yıldırım ile başrolünü paylaştığı Asi dizisinin tekrarlarının yayınlanacağı haberi Tuba Büyüküstün’ün hayranları tarafından olumlu karşılandı.

Asi Dizisi Dünya Çapında Ünlü

Yayınlandığı dönemde birçok kişi tarafından izlenen ve beğenilen Asi dizisinde Hatay şehrinde yaşayan iki köklü ailenin hayat hikâyesi ustaca bir senaryo ile hazırlanmıştı. Tuba Büyüküstün, Çetin Tekindor, Murat Yıldırım ve Tülay Günay gibi oyuncuların yer aldığı projede Demir ve Asi’ nin fırtınalı aşkı ve ailelerinin geçmişi üzerinden etkileyici bir senaryo izleyenlere sunulmuştu. 2007 ile 2009 yılları arasında yayınlanan Asi dizisi 71. bölümde final yaparak ekranlara veda etmişti.

1-16

Ara ara tekrarları yayınlanan Asi dizisinin hayranlarına müjdeli haber Teve2 kanalından geldi. Hafta içi saat 16.00’da Asi dizisinin tekrar bölümlerinin yayınlanacağı haberi dizinin hayranlarını sevindirdi. Birçok eski diziyi yayın akışına almasıyla fark yaratan Teve 2 kanalı 15 yıl önce final yapan Asi dizisinin tekrarıyla gündüz kuşağına yer almaya devam edecektir.

Birçok Projede Başrolde

Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün birçok başarılı projede yer almıştır. En son başrolde yer aldığı Cesur ve Güzel dizisi ülkemiz dışında da birçok ülkede beğenilen bir proje olarak öne çıktı. Yıllar öncesinde Kara Para Aşk dizisinde Engin Akyürek ile başrolü paylaşan güzel oyuncu 2021 yılında da Sefirin Kızı dizisine Neslihan Atagül’ün hastalığından dolayı boşalan kadroya geçmişti. Sefirin Kızı dizisi başlarda güzel gitse de sonrasında düşen reytinglerden dolayı final yapma kararı alarak ekranlara veda etti.

2-1

Bu projelerden sonra Netflix için dizi çekiminde yer alan Tuba Büyüküstün Another Self adlı projenin kadrosunda yer aldı. Netflix yapımı olan proje henüz yayınlanmadı. Ne zaman yayınlanacağı kesinleşmeyen Another Self projesinden sonra Tuba Büyüküstün’ün herhangi bir dizi ya da sinema filminde yer almadığı biliniyor.

Aşağıdaki içeriklerimiz de dikkatinizi çekebilir:

Bununla birlikte daha fazla gezi, tatil ve seyahat hakkında bilgilendirici içerikler için YouTube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri