Seyahat Haberleri

Yunak Evleri Dünyanın En İyi 12 Oteli Arasında Yer Aldı!

Yunak Evleri Nedir?

Dünya’nın en iyi 12 mağara oteli arasına giren Yunak Evleri; otel endüstrisinde yeni bir çığır açan en iyi dizayn oteller arasında yer almasıyla bölgeyi ve Türkiye’yi gururlandırıyor.

Yeni Trend: Dizayn Oteller

Otellerin sundukları hizmetlerin çeşitliliği ve bulundukları yerin kültürel değerlerini yansıtmaları, gelişen ve yenilenen otel endüstrisini tanımlamak için yeterli mi? Özellikle son yıllarda; bulundukları bölgenin kültürel ve coğrafi özelliklerini taşımasının dışında, benzersiz hizmetler sunan ve misafirlerine konaklamadan fazlasını sunan oteller olarak turizm sektöründe yerini aldı. Yunak Evleri’nin de yer aldığı dünyanın en iyi 12 oteli belirlendi!

Tüm Dünya’da benzersiz özelliklerini gördüğümüz dizayn oteller arasında; Forbes Dergisinin “Dünyanın En İyi 12 Oteli” arasında gösterdiği, Trip Advisor gibi dünyada bilinen turizm sitelerinde en benzersiz oteller arasına giren Yunak Evleri de var.

Eşsiz Bir Deneyim: Yunak Evleri

Yunak Evleri; Ürgüp, Kapadokya’da ismini aldığı mahallenin yamaçlarına konuşlanmış 120 odası ve avlusunda bulunan Rum Konağı ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. 5. ve 6. yüzyıllardan kalan 10 yamaç kaya evi ve bu evlere ait 120 kaya oda ile misafirlerine mükemmel bir tatil fırsatı sunan Yunak Evleri, göz kamaştıran 2 adet havuza da sahip.

"<yoastmark

En iyi 12 mağara oteli arasına giren Yunak evlerinin odalarına bakacak olursanız; Osmanlı esintilerini rahatlıkla göreceksiniz. Odalarda eski pirinç ferforje karyolalar, el işi perdeler ve yörenin kültürünü yansıtan birçok öge gözünüze çarpacaktır. Taş merdivenleri, Kapadokya manzaralı odaları, dizaynı ve sunduğu konfor dışında; modern dizayn oteller arasında geçmiş ve günümüzü harmanlayarak yerini alıyor.

Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerini keşfederken, geçmiş ve günümüzün harmanlanmış ögeleriyle dizayn edilmiş ve otel endüstrisinin en iyileri arasında yerini almış Yunak Evlerinde konaklayabilir; kendinize ait terasta manzaranızın keyfini çıkarabilir ve benzersiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Dünya’da hızla gelişmekte ve yayılmakta olan dizayn oteller arasına giren ve ülkemizi gururlandıran Yunak Evleri’ni ziyaret ettiğinizde; günümüz modernliğini ve geçmişin izlerini harmanlayarak sadece konumlandığı Kapadokya ruhunu yansıtmakla kalmadığını, kendi hikayesi ve karakteriyle de sizleri büyülediğini göreceksiniz. Yunak Evleri, tüm görkemi ve misafirperverliği ile siz misafirlerini bekliyor!

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri