Konserler

Yüzyüzeyken Konuşuruz Konseri ne zaman? Yüzyüzeyken Konuşuruz 2021 Konserleri

Yüzyüzeyken Konuşuruz Konseri Nerede?

Yüzyüzeyken Konuşuruz konseri için geri sayım başladı. Grup, yeni şarkıları ile 23 Kasım 2021 tarihinde IF Performance Hall Beşiktaş’ta sevenleri ile buluşacak.

Yüzyüzeyken Konuşuruz

YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ GRUBU

Yüzyüzeyken Konuşuruz mayıs 2011’de Kaan Boşnak ve Engin Sevik tarafından kurulan alternatif rock grubudur. İlk başlarda Kaan Boşnak’ın kendi sesini kaydederek yayınlamasıyla ünlenen grup, dinleyicilerinin yoğun ilgi ve sevgisini kazanmıştır. Yıllar içerisinde gruba birçok yeni üye katılsa da Baran Ökmen, Can Tunaboylu ve Can Kalyoncu’nun katılımı ile grup son halini almıştır.

Yüzyüzeyken Konuşuruz

YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ KONSERİ

Grup, 5000 kişilik en büyük solo konserini 7 Nisan 2019 tarihinde Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirerek, Türk rock tarihine adını yazdırmayı başarmıştır.

Ayrıca grup, 46. Altın Kelebek Ödülleri arasında ‘Yılın Grubu’ kategorisinde ödül kazanmıştır.

YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ ALBÜMLERİ

Grubun ilk albümü 2013 yılında yayınlanan “Evdekilere Selam” ile müzik kariyerine başlamıştır. 2014 yılında yayınladıkları “Otoban Sıcağı” albümü de çokça ses getirmiş hatta grubun tanınmasında büyük katkı sağlamıştır. Üçüncü ve son albümleri olan “Akustik Travma” 2018 yılında yayınlanmıştır. Grubun zirve de olduğu bir dönem de yayınlanan albümde, Dinle Beni Bi, Esen, Bodrum, Onlar da Yansın Sandal, Kadıköy Kızı gibi şarkılar ile grubun ününe ün katmıştır.

Yüzyüzeyken Konuşuruz

YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ SİNGLE’LARI

Grubun ilk single şarkısı 2014 yılında yayınlanan Kaş’dır. Ardından her yıl single yayınlayan grup, 2017 yılında; Ne Fark eder, Canavar ve Sandal’ı yayınlamıştır. 2018 yılında Boş Gemiler’i yayınlayarak birçok dinleyiciye ulaşmayı başarmıştır. Grubun diğer şarkıları sırası ile; Ölsem Yeridir, Kazılı Kuyum, Sen Varsın Diye ve Son Seslenişim olmuştur.

İSTANBUL YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ KONSERİ

İstanbul 2021 Kasım ayı kapsamında gerçekleşecek Yüzyüzeyken Konuşuruz konseri, 23 Kasım 2021 saat 21:00 IF Performance Hall Beşiktaş’ta yapılacaktır.

Yüzyüzeyken Konuşuruz Konseri Hakkında Önemli Bilgiler

-Konserde yaş sınırı bulunmaktadır. O yüzden 18 yaş altına alınmayacaktır.

-Konserde kapı açılışı 19:30’da başlayacaktır. Konser saati 21:00’dir.

-Koronavirüs önlemleri kapsamında gerçekleştirilecek konserde, en az 48 saat önceden PCR testi sonucunu yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Aşı olanlar içinse aşı kartı yanlarında olması gerekmektedir.

BİLET KONTROLÜ

-Konsere giriş anında bilet kontrolü yapılmaktadır. Biletinizi telefon üzerinden göstermeniz gerekmektedir.

-Konser alanına girişte ve konser esnasında maske takılmalı ve konser boyunca maske çıkartılmaması zorunludur.

-Konseri gerçekleştiren firma, konserin güvenliğini sağlayabilmek için uygunsuz bir şekilde gelenleri kapıda bilet iade yaparak içeri almama hakkına sahiptir.

-Unutulmaması gereken bir diğer hususta, genel giriş bileti satın alırsanız oturma düzeniniz numarasız bistro şeklinde yapılmaktadır.

Sizin için önerilerimiz: Fatsa Hamsi Festivali ne zaman? Fatsa Hamsi Festivali 2021

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri