Hadi Durma! Sıra Sende – Bize Katıl

Sen de gezmek istiyor ama bir türlü fırsat bulamayanlardan mısın? Yoğun iş temposuna yetişmek zor biliyoruz ancak kendimize de vakit ayırmalıyız. Fırsatım yok ki demek yerine fırsat yaratmaya ne dersin?

Biz GeziLinki olarak Türkiye’nin pek çok şehrine geziler düzenliyoruz. Senin şehrine geldiğimizde bize şehrini gezdirebilirsin. Gezi planlarımızı yaparken bu gibi teklifleri değerlendirerek o bölgelere öncelik veriyoruz.

Eğer sen de bizimle eğlenmek ve gezmek istersen aşağıdaki formu doldur ve bize katıl! Sen de GeziLinki Ekibi’nde yerini alabilirsin.

Ekibimizde senin için de bir yer var! GeziLinki’nde içeriklerimizi tıpkı sizler gibi insanların oluşturduğunu biliyor muydunuz? Gezilerimizi sizden gelen içeriklerle zenginleştiriyoruz. Bu sayede Türkiye’nin en büyük gezi portallarından olmaya adım adım yaklaşıyoruz.

Birlikten kuvvet doğar sözüne inananlardansan aramızda senin için de bir yer var! Ekibimizde sizler de içerik üretebilir, bizlerle gezilere katılabilirsiniz. Ayrıca sadece web sitemizde değil, GeziLinki YouTube Kanalımızda da aktif rol oynayabilirsiniz.

Ekibimiz oldukça dinamik yapıdan oluşmaktadır. Ancak yoğun tempoya ekibimizin enerjisiyle hemen ayak uydurabileceğinizden kuşkunuz olmasın. E hadi daha ne duruyorsun, sen de bize katıl!

[contact-form-7 id=”608″ title=”Contact form 1″]

Başvurular Nasıl Değerlendiriliyor?

Başvurular, ihtiyaç duyuldukça ilgili listeden liyakat esasına göre değerlendirilmektedir. Kısa süre içerisinde yanıt vermeye çalışsak da bazen bu süreler uzayabiliyor. Ancak merak etmeyin mailimize ulaşan başvuru formlarını ihtiyacımıza göre değerlendiriyoruz.  Eğer sizlerin bu işe yetkinliğinizi görürsek sizinle belirttiğiniz kanallardan iletişime geçiyoruz. Bu nedenle iletişim bilgilerini hatalı doldurmamaya özen gösterin.

Başvuru Yaptım, Ne Zaman Sonra Sonuçlanacak?

Başvurular yapıldıklarında bizlere ulaşır. Genellikle gün içerisinde incelenerek ilgilisine geri dönüş yapılır. Başvurularınızı ekibimizle uyum içerisinde olması için titizlikle inceliyoruz. Ekip çalışmasına yatkın olduğunuzu düşünüyorsanız mutlaka başvuru formunu doldurmalısınız.

Yazılarım Sitede Nasıl Yayınlanacak?

Yazılarınız sitede kendi adınıza yayınlanacaktır. Yazılarınızda gerekli görülürse editör düzenlemesinin ardından yayına alınır. Adınızın duyulması açısından ilgili  yazılarınızı sosyal medya adreslerinizde paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri