AnkaraKonserler

Murat Boz Atatürk Orman Çiftliği Konseri Ücretsiz – Murat Boz Ankara Konseri

Murat Boz Atatürk Orman Çiftliği Konseri

Murat Boz Atatürk Orman Çiftliği Konseri; Murat Boz 1980 Zonguldak’ta doğdu. Türk pop sanatçısı ve oyunculukta da başarılar yakalayan ünlü sanatçı, 1999 yılında Bilgi Üniversitesini kazandı. Bu okulu bitirdikten sonra İTÜ ‘de eğitim hayatını devam ettirdi ve yine bu yıllarda Tarkan gibi bir çok ünlü isime vokallik yapmaya başladı. Müzik kariyerinin dönüm noktası ise, ilk çıkardığı single “Aşkı Bulamam Ben” ile oldu. Sonraki yılarda ise “Maximum” albümü ile bir alanda ödül alan başarılı sanatçı, “Şans”, “Aşklarım Büyük Benden” ve “Janti” gibi albümlerle zirveleri görmeyi başladı. Akıllarda kalan bazı şarkıları ise “Geri Dönüş Olsa”, “Uçurum”,  “Maximum”, “Özledim” gibi pek çok şarkıyı saymak mümkün. Türk pop müziğinin taçsız prensi Murat Boz şimdilerde Ankara Büyükşehir Belediyesinin 19 Mayıs için düzenlediği seri konserlerde sahne almaya hazırlanıyor. Gülşen ve Mor ve Ötesi gibi isimlerinde sahne alacağı konser serisiyle ilgili detaylara gelin birlikte bir göz atalım.

Murat Boz Atatürk Orman Çiftliği Konseri Nerede?

Ankara Büyükşehir Belediyesinin çok etkin bir şekilde verdiği konserler Ankara sakinleri içinde vazgeçilmez olmuş durumda. Bir çok ünlü sanatçıyı ağırlayan şehirde, hemen her ay bir çok ünlü isim konser vermektedir. 19 Mayıs Atatürk’ü anma Gençlik ve Spor bayramı kapsamında düzenlenen konser, Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam Parkında gerçekleşecektir. Konser halka açık ve ücretsizdir.

Murat Boz Atatürk Orman Çiftliği Konseri Ne Zaman?

Ünlü popçu gecede unutulmaz eserleriyle Ankara’lı müzik severlere eşsiz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. Gülşen ve Mor ve Ötesi gibi isimlerinde sahne alacağı bu akşam kaçmaz. Sizlerde bu müzik ziyafetini kaçırmak istemiyorsanız 18 Mayıs Cumartesi günü saat 20:00 ‘da programlarınızı gözden geçirin. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Güllaç Tarifi: Efsanevi Tatların İncisi

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri