İzmirKonserler

Volkan Konak İzmir Fuarı Konseri Ücretsiz – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Volkan Konak İzmir Fuarı Çim Konserleri

Volkan Konak Karadeniz müziğinin usta sesi, 1967 Trabzon doğumludur. 1988 ‘de konservatuvarı bitirdi, 1991 yılında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Kendi has bir tarzı olan Volkan Konak, Karadeniz müziğini evrensel müzik formuyla harmanlayarak özgün tarzda yeniden yorumlamıştır. 25 yıl önce maddi imkansızlıklar yüzünden düğün yapamadığı eşiyle, düğün yaparak yeniden evlendi. Eli ve üç çocuk babası Volkan Konak, aktif müzik hayatına devam ediyor. “”Elifum”, “Maranda”, “Mora” ve “Manolya” gibi albümlerle akıllara kazındı. Özellikle Dido ve Mimoza çiçeği şarkıları ile büyük çıkış yakalayan sanatçı, Kuzeyin Oğlu lakabı ile anılmaktadır. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği ve Folkart ana sponsorluğunda düzenlenen Çim konserleri kapsamında sahne alacak Volkan Konak, sevenleri ile buluşmak için gün sayıyor. İzmir Enternasyonal Fuarında gerçekleşecek konserde 1-10 Eylül tarihleri arasında yıldız yağmuru olacak. Bir çok ünlü sanatçının sahne alacağı Çim Konserlerinde İzmirliler büyük bir müzik ziyafeti ile kendinden geçecek. Gelin hep birlikte Volkan Konak konseri ile ilgili detaylara göz atalım..

Volkan Konak İzmir Fuarı Çim Konserleri Nerede?

İzmir Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği Çim Konserleri kapsamında yapılacak olan Volkan Konak konseri, İzmir Fuarı Kültürpark çim alanda gerçekleşecektir. Konser halka açık ve ücretsizdir.

İzmir Enternasyonal Fuarı Giriş Ücreti Ne Kadar?

İzmir Fuarı girişleri ücretlidir. Giriş ücretleri şu şekilde belirlenmiştir; Öğrenci 5 TL ve Tam 13 TL dir. Girişler İzmirim kart ile gerçekleşecektir.

Volkan Konak İzmir Fuarı Çim Konserleri Ne Zaman?

İzmirlilerin her yıl İzmir fuarı kapsamında bir çok ünlüyü dinleme şansı bulduğu organizasyonda, bu yılda yıldız yağmuru var. Volkan Konak ‘ında sahne alarak sevenlerine Karadeniz esintileri ile unutulmaz bir akşam yaşatacak olan sanatçı, konser için son hazırlıklarını tamamlıyor. Çim Konserleri kapsamında 4 Eylül Pazartesi günü saat 21:00 ‘da başlayacak konseri kaçırmamak için planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Şimdiden keyifli akşamlar diliyoruz. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Teoman İzmir Fuarı Konseri Ücretsiz – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri