AnkaraKonserler

Fasıldan Duaya Türk Müziği Konseri Ankara Ücretsiz

Fasıldan Duaya Türk Müziği Konseri

Ramazan ayı içerisinde bulunduğumuz bu günlerde Ankara Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği Fasıldan Duaya Türk Müziği Konseri Ankaralılara manevi bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. Sanat yönetmenliğini Ahmet TAÇOĞLU ‘nun yaptığı ve Mustafa KELLECİ sunumu ile bu akşam maneviyat dolu bir akşam geçirmeniz için fasıl ile başlayıp dua ile sonlandırılacak bir akşam.. Ancak bu akşama katılmak için rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Gelin konserle ilgili tüm detaylara bir göz atalım.

Fasıldan Duaya Konseri Nerede?

Ankara Büyükşehir Belediyesinin uhdesinde gerçekleşecek akşamda hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Ankara halkına doyumsuz bir akşam yaşatmayı amaçlıyan organizasyon Gençlik Parkı büyük sahene ‘de gerçekleşecektir.

Fasıldan Duaya Konseri Ne Zaman?

Halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecek bu konser 26 Mart 2024 günü saat 20:30 ‘da başlayacaktır. Bu benzersiz fasıl ve maneviyat dolu akşamı kaçırmak istemiyorsanız, programlarınızı şimdiden gözden geçirmenizde tavsiye var.

Fasıldan Duaya Konseri Rezervasyon Nasıl Yapabilirim?

Sizlerde bu eşsiz geceye katılmak istiyorsanız aşağıdaki numaraları arayarak önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir.

Rez: 0312 507 37 62

Rez: 0312 507 37 67

Daha detaylı bilgi almak için rezervasyon numaralarını arayınız yada Ankara Büyükşehir Belediyesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Konser halka açık ve ücretsizdir. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret ediniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Dünyanın En Lezzetli 5 Vejetaryan Yemeği: Rengarenk Bir Mutfak Serüveni

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri