AnkaraKonserler

Sakiler Gazipark Konseri Ücretsiz – Sakiler Ankara Konseri

Sakiler Ankara Konseri

Sakiler Gazipark Konseri; “Dünyadan uzak” şarkısı ile listelere damga vuran gurup, kendi has tarzı ve yorumu ile dinleyicilerin gönlünde tahta kurmayı başardı. Hasan Gözetlik, Yücel Girgin ve Serkan Balkan ‘dan oluşan gurup, Yalanı Bırak, Doyamadım ve Canıma Minnet ile müzik dünyasına giriş yaptı. Özellikle gurubun vokali olan Hasan Gözetlik ‘in sesinde Müslüm Gürses tınıları bulunması dinleyenlerini etkileyen en önemli faktör oldu. Ankara Büyükşehir Belediyesinin organizasyonu ile bir konser verecek olan Sakiler, Ankara’da sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Ankara Büyükşehir Belediyesinin sık sık verdiği halk konserlerinden biri olan Sakiler Konseriyle ilgili detaylara gelin bir göz atalım..

Sakiler Ankara Konseri Nerede?

Çok özel tarzı ile sevenlerini büyüleyen gurup, Ankaralı müzik severlere eşsiz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Ankara Gazipark’da düzenlenecek konser halka açık ve ücretsizdir.

Sakiler Gazipark Konseri Ne Zaman?

Konser ile ilgili tüm hazırlıklar devam ediyor! Sizlerde Sakiler konserini kaçırmak istemiyorsanız, 05 Mayıs 2024 tarihinde saat 20:00 ‘da olan programlarınızı gözden geçirin. Zira bu konser kaçmaz.. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Madame Tussauds İstanbul Balmumu Müzesi Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücretleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri