İzmirKonserler

Linet Menemen Konseri Ücretsiz – Menemen Kurtuluş Şenliği Konserleri

Linet Menemen Kurtuluş Şenliği Konserleri

Linet Menaşi bilinen sahne adıyla Linet, 1975 Tel Aviv doğumlu,  Babası İsaril asıllı Annesi ise Türk asıllı bir aileden dünyaya geldi. Annesi döneminin önemli Türk Sanat Müziği sanatçısı Leyla Bonana yada bilinen adıyla Bursalı Leyla Özgecan dır. Henüz 10 yaşında müzik yaşamına başlayan Linet ilk albümünü de İsraril’de bu yaşlarda yapmıştır. Ani Ana isimli şarkısı ile Eurovision Şarkı yarışmasında elemelere katılmıştır.  Türkiye’deki ilk albümünü ise 1995 yılında çıkarmıştır. Bir çok dilde; Arapça, İngilizce, İbranice ve Türkçe şarkılarda söyleyen sanatçı, aktif müzik hayatına devam etmektedir. Müzik kariyerinde bir çok ödül başarılar elde eden sanatçı, “Yatsın yanıma”, “Ne Ağladım”, “İhtimal” ve “Aman Aman” gibi bir çok hafızalar kazınmış şarkıyı da seslendirdi. Menemen Belediyesinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında organize ettiği Kurtuluş Şenliği Konserleri kapsamında sahne alacak Linet, sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. 1-9 Eylül tarihleri arasında 19 yıldız isminde sahne alacağı etkinlikte Menemen sakinlerini müzik dolu günler bekliyor. Gelin şimdi Linet konserinin detaylarına bakalım..

Linet Menemen Konseri Nerede?

Kurtuluş Şenliği Konserleri kapsamında düzenlenen etkinlikte sahne alacak Linet, sevenleri ile buluşmak için gün sayıyor. Gecede akıllara kazınmış şarkıları ile Menemen halkını büyük bir müzik ziyafeti bekliyor. Maltepe Pazar Yerinde gerçekleşecek konser, halka açık ve ücretsizdir.

Linet Menemen Konseri Ne Zaman?

Zafer Bayramı münasebeti ile Menemen Belediyesinin düzenlediği konser rüzgarı devam ediyor. Daha önce İbrahim Tatlıses ve Gülben Ergen gibi isimlerin sahne aldığı etkinlikte, toplamda 19 sanatçı sahne alacaktır. 4 Eylül Pazartesi günü saat 20:00 ‘da sahne alacak Linet konserini kaçırmamanızı öneriyoruz. Fantezi müziğinin güzel sesi sizlere doyumsuz bir gece yaşatacaktır. Gezilinki.com olarak sizlere ücretsiz konser, gezi vb. bir çok içerik araştırarak bilgilerinize sunuyoruz. Güncel içeriklerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açarak web sitemizi takip etmenizi öneriyoruz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Ücretsiz Yüzyüzeyken Konuşuruz İzmir Fuarı Konseri – İzmir Fuarı Çim Konserleri

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri