FinlandiyaKeşfet

Finlandiya Ücretsiz Tatil Başvurusu – Visit Finland 2024

Finlandiya Ücretsiz Tatil Başvurusu

Finlandiya dünyanın en mutlu ülkelerinden biri seçilmesi üzerine çok konuşulmuştu. Finlandiya muhteşem doğası, kültürel zenginlikleri ile sizde tanışmak ister misiniz? Finlandiya’ya ücretsiz nasıl gidersiniz. Finlandiya tatil başvurusu nasıl yapılıyor? Visit Finland 2024 başvuru formu nasıl yapılır bunların hepsini öğrenmek için yazımızın devamına okuyabilirsiniz…

Finlandiya muhteşem doğası ve kültürel zenginlikleri ile konuşulurken, son zamanlarda çıkan haberlerle dikkat çekmeye başladı. Dünyanın en mutlu ülkeleri arasında yer alan Finlandiya’ya gidip sizde görmek istemez misiniz? Peki, Finlandiya’ya ücretsiz tatil başvurusu nasıl yapılıyor.

Finlandiya ücretsiz tatil başvurusu için www.visitfinland.com adresini tıklamalısınız. Helsinki visit finland free ile ilgili tüm detaylar yazımızda.

Finlandiya mutluluğu tüm dünyaya yaymak istiyor. Bunun üzerine derslere başlayan Finlandiya’da villa tipi evlerde kalma fırsatını sunuyor. Burada mutluluğu öğretmeyi hedefliyor. Başvuru işlemleri online olarak yapılıyor. Dünyanın en mutlu ülkesi seçilen Finlandiya ‘’nasıl mutlu insan olunur’’ sorusunun yanıtını arayan herkesi ücretsiz olarak Finlandiya tatiline başvurmasını bekliyor.

Finlandiya Ücretsiz Tatil Hakkında Bilgi

 1. kez Dünyanın en mutlu ülkesi seçilen Finlandiya’da nerde kalacaksınız? Kaç gün?
 • Finlandiya tatilinde Helsinki şehrine gideceksiniz.
 • 2024 Haziran ayında gerçekleşecek olan gezi 5 gün sürecek.
 • Ücretsiz tatile katılmak isteyenler başvurunu tamamlamaları gerekirken, başvuru formu İngilizce olarak dolduruluyor.
 • Finlandiya’ya gidecek olan 10 kişi hükümet tarafından seçilecek.

Finlandiya Ücretsiz Tatil Hakkı Kazanmak İçin Ne Yapmalı?

Finlandiya ücretsiz tatil hakkını kazanmak için ilk olarak  başvuru formu https://www.visitfinland.com/en/helsinki-happiness-hacks/application-form/ doldurulmalıdır. Sonrasında tiktok ve ınstagram hesabınızdan neden bu tatile katılmak istediğiniz ile ilgili video çekip anlatmanız gerekiyor. Özellikle dikkat edilmesi gereken durumlardan biri de video paylaşılırken profiliniz herkese açık vaziyette olacak şekilde paylaşılmalı. Video yayınlanırken #HelsinkiHappinessHacks #VisitFinland etiketlerinde eklenmesi gerekiyor. Bu videolar sayesinde Finlandiya’ya gidecek 10 kişi seçilecek ve mutluluğun sırrını öğrenmek için yola çıkacaklar. Özellikle de oranın doğasını ve kültürel zenginliklerini keşfetmek için bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Finlandiya’ya Gitmek İçin Sebepler

 • Kuzey ışıklarını görmek
 • Muhteşem doğası ve manzarasını keşif edip, temiz hava solumak.
 • Ren geyiklerini merak edenler için kaçırılmayacak fırsat.
 • Finlandiya’nın yemeklerini keşfetmek ve lezzetlerini tatmak.
 • Sauna’nın keyfini çıkarmak ve vücudunuzu yumuşatmak.
 • Lapland’ı keşfetmek.
 • Güzel bir tatil geçirmek.
 • Mutluluğun sırrına erişmek.
 • Unutulmaz bir tatil anısı bırakmak.

Finlandiya Tatili İçin Son Tarih Ne Zaman?

Finlandiya’ya gitmek ve burada eğlenceli 5 gün geçirmek isteyenler için süre kısalıyor. Formu doldurarak, videoların yayınlanması, bu videolar yayınlanırken de gerekli koşulların eksiksiz olarak yerine getirilmesi gerekiyor.

Koşulların yerine getirilmesi için son tarih ise 2 Nisan 2024 tarihini kaçıranlar için üzgünüz. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Tutankhamun Sergisi İstanbul Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücretleri

 

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri