AnkaraKonserler

Mor ve Ötesi Atatürk Orman Çiftliği Konseri Ücretsiz – Mor ve Ötesi Ankara Konseri

Mor ve Ötesi Atatürk Orman Çiftliği Konseri

Mor ve Ötesi Atatürk Orman Çiftliği Konseri; Mor ve Ötesi 1995 yılında Harun Tekin, Alper Tekin, Derin Esmer ve Kerem Kabadayı ile İstanbul ‘da kuruldu. Alternatif Rock müziği yapan gurup, “Şehir” isimli ilk albümü ile müzik piyasalarına giriş yaptı. İlk konserini de Ankara ‘da veren gurup, “Yalnız Şarkı” isimli şarkısıyla da ilk video klipi çekilmiştir. “Dünya Yalan Söylüyor”, “Sirenler”, “Gül Kendine” ve “Şehir” bazı albümlerindendir. “Bir Derdim Var”, “Araf” ve “Sevda Çiçeği” sevilen şarkılarından bazılarıdır. Ankara Büyükşehir Belediyesinin 19 Mayıs Atatürk ‘ü Anma Geçnlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlediği seri konserlerden birisi de Mor ve Ötesi konseridir. Murat Boz ve Gülşen gibi ünlü isimlerinde sahne alacağı konser serisinde Ankaralılar için eşsiz bir müzik ziyafeti gerçekleşmesi bekleniyor. Gelin konserle ilgili detaylara bir göz atalım.

Mor ve Ötesi Konseri Nerede?

Mor ve Ötesi Ankaralılara eşsiz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor. Ankara Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam Parkında gerçekleşecek konser, halka açık ve ücretsizdir.

Mor ve Ötesi Atatürk Orman Çiftliği Konseri Ne Zaman?

Gecede sevilen şarkıları ile Ankaralıları coşturacak olan gurup, seri konserlerinde sonuncusu. Gülşen ve Murat Boz ‘un da sahne alacağı konser serisinde, Ankaralılar unutulmaz bir hafta sonu geçirecek. 19 Mayıs Pazar günü saat 20:00 ‘da başlayacak olan konser kaçmaz. Sizlerde bu unutulmaz geceye katılmak istiyorsanız programlarınızı gözden geçirin. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Magnolia Tarifi – Bir Nefis Rüya

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri