İstanbulKonserler

Köfn Beyoğlu Konseri Ücretsiz – Köfn 23 Nisan Beyoğlu Konseri

Ücretsiz Köfn Konseri

Köfn 23 Nisan İstanbul  – Beyoğlu Konseri; Türkiye’de popüler olan bir müzik grubudur. Grup, çeşitli müzik tarzlarını birleştirerek özgün bir ses oluşturur. Her yıl rock, pop, alternatif ve hatta etnik unsurları bir araya getirirler. Şarkıları genellikle güçlü sözleri ve dikkat çekici melodileriyle tanınır. Grup Üyeleri genellikle genç ve yeteneklidir, ayrıca müziklerinde özgünlüğe önem verirler. Grup Köfn, Türkiye’nin müzik sahnesinde önemli bir yere sahip olan ve geniş bir hayran kitlesine hitap eden bir gruptur. Grup üyeleri Salman Tin ve Bilge Kağan Etil’dir. Müzik şirketleri bulunan ikilinin şarkıları oldukça seviliyor. Son zamanların sevilerek dinlenen grup sanatçısı Köfn, Beyoğlu Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için düzenlenen konserde yer alacak. Organizasyon kapsamında çocuklar için Kral Şakir Kapadokya Macerası (Müzikli Çocuk Tiyatrosu) ve çocuk etkinlikleri ve gösterileri yer alacak.

Beyoğlu Belediyesi sadece bununla kalmayıp gün boyunca saat 11.00-20.00 saatleri arasında Janglör, karaoke, Bando Ekibi, Çocuk tiyatrosu, Pandomim gösterisi sihirbaz, Animasyon ekibi, dans eden kuklalar çocuklara 23 Nisan Çocuk Bayramını dolu dolu yaşatacak. Gelin birlikte Köfn konseri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi yazımızdan öğrenelim.

Köfn İstanbul – Beyoğlu Konseri Ne Zaman?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için sahne alacak olan Köfn’ün tüm hazırlıkları devam ediyor. 7’den 70’e sevenleri için buluşacağı akşamda sevilen ve dillere dolanan şarkılarını seslendirecekler. Sahne performansı ile sevenlerine eşsiz bir gün yaşatacak olan köfn, 23 Nisan 2024 Salı günü Saat: 18.00’da başlayacak olan konser halka açık bir şekilde ücretsiz olacak.

Köfn Beyoğlu Konseri Nerede?

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramında sahne alacak olan Köfn ile eşsiz bir akşam geçirmek istiyorsanız kesinlikle kaçırmamalısınız. Güzel bir sahne performansı ile müzik ziyafeti çekmeye hazır mısınız? İstanbul Sanat (Kasımpaşa Sosyal Tesisleri Yanında) gerçekleşecek olan konseri kaçırmamalısınız.  23 Nisanda Köfn konseri ile eğlenmek ve gün boyunca düzenlenecek olan etkinliklere çocuklarınız ile birlikte ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Dar’ül Mülk Sergi Sarayı Nerede? Nasıl Gidilir? – Türkiye Selçuklu Hanedan Sergisi

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri