İstanbulKonserler

Manuş Baba Sancaktepe Konseri Ücretsiz – Manuş Baba 23 Nisan Konseri

Manuş Baba Konseri

Manuş Baba 23 Nisan Sancaktepe konseri; Manuş Baba gerçek ismi, Mustafa Özkan’dır. 1 Aralık 1986 yılında dünyaya gelen şarkıcı, aslen Diyarbakırlıdır. İlkokulunu Tarsus Turgut İçgören İlköğretim okulunda okuyan Manuş Baba, müzik hayatına babasının ona gitar alması ile başladı. Bir süre gitar ve şan dersleri alan sanatçı, 2010 yılında Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümünü kazandı.

Sahne adı Manuş baba olarak bilinen Mustafa Özkan, annesinin küçükken ona Manuş (güzel çocuk, küçük çocuk) diye seslemesi üzerine koydu. Aynı zamanda ilk kelimesinin manuş olduğu söyleniyor.

Pop ve rock olarak çalışan manuş baba genel olarak kendi bestelerini seslendiriyor. Son zamanların sevilerek dinlenen ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan manuş baba konserleri ile de hayranlarını mest ediyor.

Sancaktepe Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde yer alması bekleniyor. Etkinlik kapsamında farklı ülkelerden halk oyunları gösterisi, DJ Ersin Performansı, Derya Yıldırım konseri ve çocuklara yönelik atölyeler olacak. Gelin birlikte konserle ilgili detaylara göz atalım…

Manuş Baba Sancaktepe Konseri Ne Zaman?

Alper Yeğin, Sancaktepe Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan konser etkinliğinde Manuş Baba konseri yer alacak. Sevenleri ile bulaşacak olan Manuş baba hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Sevenlerine eşsiz şarkılarını seslendirecek olan Manuş Baba konseri ücretsiz olarak düzenlenecek olup halka açık olacaktır. 23 Nisan 2024 Salı günü düzenlenen konser saat: 20.30’da başlayacak.

Manuş Baba Sancaktepe Konseri Nerede?

23 Nisan Bayram gününde eşsiz bir gece geçirmeye hazır mısınız? Kendinize güzel bir müzik ziyafeti verebileceğiniz akşamda Manuş Baba ile Sancaktepe Belediyesi Hizmet binası önünde buluşacaksınız. Sizde ücretsiz düzenlenecek olan konsere sevdiklerinizle katılarak güzel bir akşamda, eşsiz şarkılar dinlemeye gelebilirsiniz. Daha fazla tatil ve gezi önerisi için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Marmaris’ten Rodos’a Feribot Yolculuğu Rehberiniz

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri