AnkaraKonserler

Edis 23 Nisan Ankara Konseri Ücretsiz – Edis Atatürk Orman Çiftliği Konseri

Ücretsiz Edis 23 Nisan Ankara Konseri

Edis 23 Nisan Ankara Konseri; Edis Görgülü yada bilinen sahne adıyla Edis, 1990 Londra doğumludur. Her ne kadar Londra ‘da doğsa da İzmir ‘de büyümüştür. Lise ve Üniversite eğitiminin yanı sıra müzikle de uğraşmış ve eğitimini almıştır. Dinle sevgili ve Hayatımın Rolü gibi dizilerde de kadroda yer alan sanatçı, 2018 yılında ilk albümü olan “An” ‘ı çıkardı. Benim ol şarkısı ile büyük çıkış yakalayan Edis, Dudak ve Çok Çok şarkıları ile de sahne hayatını taçlandırdı. Ankara Büyükşehir Belediyesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlediği konserde sahne alacak Edis, Konser serisinin son sanatçısı olarak dikkat çekiyor. Organizasyon kapsamında Semicenk Konseri ve Gazapizm Konseri gibi ünlülerinde sahne alacağı bayram çok renkli geçecek gibi… Gelin konserle ilgili tüm detaylara bir göz atalım..

Edis Ankara Konseri Ne Zaman?

Ankara Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği konser etkinliğinde sahne alacak Edis tüm hazırlıklarını sürdürüyor. Sevenleri ile bulacağı akşamda en sevilen şarkılarını seslendirecek olan ünlü sanatçı, sahne performansı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. 23 Nisan 2024 tarihinde saat 20:00 ‘da başlayacak olan konser halka açık ve ücretsizdir.

Edis Ankara Konseri Nerede?

Bu unutulmaz geceye sizlerde katılarak doyumsuz bir müzik ziyafeti çekmek istiyorsanız, tüm planlarınızı gözden geçirmenizi öneriyoruz. Ankara Atatürk Orman Çiftliğinde gerçekleşecek olan konser kaçmaz! Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Tekirdağ’da Gezilecek Yerler Listesi – En İyi 50 Rota

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri