Konserler

Ekim Ayı Konserleri: Mersin Merve Özbey Konseri

Merve Özbey Kimdir?

Ekim ayı konserleri kapsamında sahnede olacak şarkıcı Merve Özbey’i dinleyerek iyi bir konser deneyimi yaşayabilirsiniz. Merve Özbey konseri biletlerinizi alın!

Merve Özbey Kimdir? Merve Özbey Hakkında

Merve Özbey, 1988 yılında İstanbul’da doğmuş şarkıcıdır. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda Türk Sanat Müziği eğitimi alan Özbey, son yıllarda Türkiye içindeki en çok sevilen sanatçılardan biri haline gelmiştir. Ekim ayı konserleri kapsamında sahnelerde yerini alacak olan Merve Özbey, birçok şehirde birçok kere sahne almış bir şarkıcıdır. Ebru Gündeş, onu sahnede dinlemesi üzerine vokali olmasını teklif etti. Merve Özbey bu teklifi kabul edince profesyonel müzik hayatı da başlamış oldu. Demet Akalın, Bengü, Özcan Deniz, Ferman Toprak, Utku ve Yaşar İpek gibi sanatçıların da vokalliğini yapmıştır. Demet Akalın’ın albüm lansmanında solo performans sergilerken Erdem Kınay’la tanışan ve daha sonra çalışmaya başlayan Merve Özbey, Duman ve Helal Ettim adlı iki parçası ile Türkiye’de adından söz ettirmeye başlamıştır. Siz de ekim ayında yapılacak Merve Özbey konseri ile bu yetenekli sanatçıyı dinleyebilirsiniz!

merve özbey konseri

2015 senesinde ilk albümü olan Yaş Hikayesi’ni piyasaya sürdü. Albüm içindeki Yaş Hikayesi ve Topsuz Tüfeksiz parçası piyasada ön plana çıktı. Türkiye’nin resmî şarkı listesinde iki numaraya kadar yükselen şarkıcı, daha sonraları 2021 yılında Yerle Yeksan adlı bir single çıkardı. Erdem Kınay’la harika işlere imza atan isim, ekim ayı konserleri ile yeniden sahnede olacak. Siz de Merve Özbey konseri biletlerinizi alın ve eğlenceli bir deneyim yaşayın! Şimdiden iyi eğlenceler diliyor ve daha fazla konser haberi için sitemizi ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Ekim Ayı Konserleri: Merve Özbey Konseri Ne Zaman?

Merve Özbey, Mersin’de olacak. Bunun yanında Covid-19 önlemlerine uymanın şart olduğu yetkililer tarafından açıklandı. Aşı Kartı ve (en geç 48 saat önceden yapılmış ve sonuçlanmış olan) PCR testi uygulaması da geçerli olacak. Hijyen kurallarına uyarak mesafeye uygun bir konser deneyimi yaşamanız amaçlanıyor. Ekim ayı konserleri kapsamında sahnelerde olacak olan Merve Özbey konseri, kaliteli zaman geçirmek için tercih edebileceğiniz etkinliklerden bir tanesidir.

merve özbey konseri

Mersin Jolly Joker’de gerçekleşecek konserde, 18 yaş sınırlaması vardır. Loca bileti, VIP bilet, sahne önü bilet, bistro a, tribün stand ve tribün koltuk seçenekleri ile alabileceğiniz biletlerin detaylı bilgilerini, biletinizi alacağınız noktadan öğrenebilirsiniz. Mersin Jolly Joker, Mersin’in Yenişehir ilçesinde Eğriçam, Adnan Menderes Bulvarı üzerindedir.

Merve Özbey konseri, 8 Ekim 2021 Cuma günü sizlerle olacak. Bitmeden biletlerinizi alın veya ayırtın. Şimdiden iyi eğlenceler.

Ayrıca ilginizi çekebilir: Fazıl Say Konseri Eylül Ayı Konserleri Kapsamında Sizlerle!

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri