Konserler

Fatma Turgut Konseri: Ekim Ayı Konserleri 2021

Fatma Turgut Kimdir?

2021 ekim ayı konserleri kapsamında Ankara’da gerçekleşecek Fatma Turgut konseri, şarkıcıyı sevenleri bekliyor. Biletlerinizi şimdiden ayarlayın!

Fatma Turgut Kimdir? Fatma Turgut Hakkında

Fatma Turgut, 1984 yılında Aydın’da doğmuş şarkıcıdır. Şarkıcı ve aynı zamanda söz yazarı olan Fatma Turgut, eski müzik öğretmenidir. 2005 yılından beridir aktif olarak müzik yapan bir şarkıcı olarak günümüzde de faaldir. Gitar ve piyano çalmayı bilen şarkıcı, 2007 yılında A Due Karmen adında bir rock grubuna katıldı. Daha sonradan bu grubun adı değişecek ve Model adıyla anılmaya başlanacaktı. İşte, Fatma Turgut’un hayatımıza tam anlamıyla girmesi Model grubuyla olmuştur. Öyle ki Model grubu, birçok kere sahnelerde kendini göstermiş ve halk tarafından oldukça sevilmişti.

Fatma Turgut, Model grubu ile 2009 yılında Perili Sirk, 2011 yılında Diğer Masallar ve 2013 yılında Levla’nın Hikayesi isimleriyle tam üç adet albüm yayınladı. Bu grubun tanınması ise Buzdan Şato ve Değmesin Ellerimiz adlı iki parçayla oldu. Bu ünlü parçalar grubun, Sertab Erener ve Demir Demirkan ile çalıştığı Diğer Masallar albümünde yer aldı.

fatma turgut konseri

Ekim ayı konserleri ile sahnelerde olacak Fatma Turgut konseri biletlerinizi şimdiden satın almayı unutmayın!

2016 yılına gelindiğinde Fatma Turgut, Twitter hesabından sevenlerini üzecek bir haber olan Model grubundan ayrıldığını açıkladı. Bundan sonra müzikal hayatına solo olarak devam eden Turgut, 2019 yılında ilk solo albüm çalışması olan Elimde Dünya’yı piyasada sevenleriyle buluşturdu.

Fatma Turgut, Model grubundan ayrıldığından beri birçok solo parça çıkardı ve bununla beraber You May Kiss The Bride, Emre Aydın, Can Baydar, Ferman Akgül gibi isimlerle çalışarak düetler yaptı. Fatma Turgut konseri, ekim ayı konserleri kapsamında tüm sevenlerini bekliyor!

Ekim Ayı Konserleri: Fatma Turgut Konseri Ne Zaman?

Etkinliklere getirilen Aşı Kartı veya en geç 48 saat önce yapılmış olması gereken PCR testi uygulamaları, Fatma Turgut konseri için de geçerli olacak. Covid-19 önlemlerine uygun bir konser deneyimi yaşamak için konserin yapılacağı alanda tüm kurallara uyulacağı açıklandı. Ekim ayındaki Fatma Turgut konserlerinden biri olacak olan bu konser, Ankara’da yapılacak. Organizatörler, Covid kurallarına uygun şekilde oturma düzeni sağlayacaklar. Biletler, numarasız olacak ancak eğer kuralların dışında bir yerleşim olursa organizatörler biletlerin parasını iade edip istedikleri kişileri dışarı çıkarabilecekler.

fatma turgut konseri

Ekim ayı konserleri çerçevesinde yapılacak Fatma Turgut konseri, Ankara 6:45 Kaybedenler Kulübü içinde yapılacak. Çankaya, Tunus Caddesi üzerinde olan etkinliğin gerçekleşeceği merkeze konser sırasında 18 yaşından küçüklerin girmesi yasak. Saat 21.00’da konser başlayacak. Fatma Turgut, 6 Ekim 2021 Çarşamba günü sahne alacak. Biletlerinizi internet üzerinden ya da mekândaki gişe kısmından alabileceksiniz.

Ekim ayı konserleri ile iyi vakit geçirmenizi diliyoruz!

Ayrıca ilginizi çekebilir: Melek Mosso Konseri ile Eğlenceli Vakit Geçirin!

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri