Konserler

Begüm Obiz konseri ne zaman? Begüm Obiz kimdir?

Begüm Obiz Konseri Nerede?

Begüm Obiz konseri için geri sayım başladı. Sanatçı hayranları ile buluşuyor. Peki Begüm Obiz konseri nerede ve ne zaman?

BEGÜM OBİZ KİMDİR?

Begüm Obiz, O Ses Türkiye yarışmasında ünlenen bir sanatçımızdır. 7 yaşından beri şarkı söyleyen sanatçı ayrıca birçok koroda bulunmuş ve sahne deneyimi sağlamıştır.

Adanalı olan sanatçı O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyelerini etkilemiş ve yarışmanın dikkat çeken sanatçılarından birisi oldu. Begüm Obiz’i, Murat Boz takımına almak için çok çabalamıştır. Boz Obiz’den çok etkilendiğini söylese de Begüm Obiz’in tercihi Sibel Can oldu.

Sibel Can’ın ekibinde birçok sevilen şarkıyı seslendiren Begüm Obiz, Türkiye tarafından da yakından takip edilmeye başlandı.

Öte yandan sanatçı Türkiye’nin birçok yerinde konser vererek tanınırlığını arttırdı. Sanatçı’nın Gülüm Belim ve Vazgeçtim isimli şarkıları seslendirmesi ve bu görüntülerin Youtube düşmesi sonrası videolar izlenme rekorları kırmıştır.

BEGÜM OBİZ KONSERİ NEREDE?

Sevilen sanatçı 25 Kasım 2021 Perşembe günü saat 21.30’da Swissotel The Bosphorus İstanbul’da olacak. En sevilen şarkılarını hayranları için seslendirecek olan Begüm Obiz’in konser biletlerinin fiyatı ise 165.00 TL olarak duyuruldu. Eğer siz de bu konseri kaçırmak istemiyorsanız şimdiden biletinizi alın.

Ayrıca konser Swissotel’in Chalet Garden bölümünde gerçekleştirilecek. Yaz aylarında birçok sanatçıya ev sahipliği yapan mekan yemyeşil bir bahçeden oluşuyor.

BEGÜM OBİZ KONSERİ ÖNLEMLERİ

Pandemi koşulları ülkemizde ne yazık ki tam anlamıyla kalkmadı. Bu nedenle tüm konser ve festivallerde geçerli bir dizi kural uygulanmaktadır. Begüm Obiz konserinde de bu kurallar maalesef uygulanmaktadır. Peki Begüm Obiz konserinde uygulanacak kurallar neler?

– Konser yerine gelmeden önce aşı kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR testi yanınızda olmalıdır. Bu İçişleri Bakanlığı’nın bir uygulamasıdır. Yanında aşı kartı veya PCR sonucu olmayan biletli kişiler konser alanına alınmayacaktır. Bakanlığın koyduğu kurallara “Coronavirüs-Covid-19-Hakkında-Bilgilendirme” cümlesini arama motoruna yazarak ulaşabilirsiniz.

– 21.30 saati kapı açılış saatidir. Konser ise saati 21.45’te başlayacaktır.

– Konser için 18 yaş sınırı vardır. 18 yaş altı kişiler konsere alınmayacaktır.

– Konserin yapıldığı yerde kadın erkek eşitliğine dikkat edilmektedir.

– Sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde biletler hazırlanmıştır.

– Konserin organizatör firması, bilet alarak gelen kişilerin rahatça eğlenebilecekleri bir ortam sunabilmek için konser girişinde uygun görmediği kişileri kapıda bilet iadesi yaparak içeri almama hakkına sahiptir. Bu uygulama diğer müşterilerin rahatı içindir.

Bu yazımızda dikkatini çekebilir: İstanbul’a Yakın Tatil Yerleri ile Hafta Sonu Kaçamağı

Sizin için önerdiğimiz diğer bir konser: Yaşlı Amca konseri ne zaman? Yaşlı Amca konseri nerede?

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri