AnkaraKonserler

Gazapizm 23 Nisan Ankara Konseri Ücretsiz – Gazapizm Atatürk Orman Çiftliği Konseri

Ücretsiz Gazapizm Ankara Konseri

Gazapizm 23 Nisan Ankara Konseri; Anıl Murat Acar yada bilinen sahne adıyla Gazapizm, Türkçe rap sanatçısı ve söz yazarıdır. 2014 yılında Yeraltı Edebiyatı albümü ile giriş yaptı. En büyük çıkışını ise Çukur dizisinde yayınlanan “Heyecanı Yok” isimli şarkısı ile yakaladı. Majör Depresyon (2009) Yeraltı Edebiyatı (2014) Bir Gün Her Şey (2016) Hiza (2020) gibi albümleri yayınlanan Gazapizm, Türk Rap müziğinin en iyi sanatçılarının başında gelmektedir. Ankara Büyükşehir Belediyesinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kapsamında düzenlediği bir seri konser dizisinde Gazapizm ‘de sahne alacaktır. Tüm yurtta coşkuyla kutlanacak olan Çocuk bayramında üç gün boyunca ünlü sanatçılar Ankaralı çocukları ve müzik severlere unutulmaz bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor.

Gazapizm Ankara Konseri Ne Zaman?

Ankara Büyükşehir Belediyesinin organizasyonunda düzenlenen konser için hazırlıklar büyük bir hızla ve titizlikle devam ediyor. Ünlü rap sanatçısı Gazapizm Ankaralılar ile buluşacak. 22 Nisan 2024 tarihinde saat 20:00 ‘da başlayacak olan konser, halka açık ve ücretsizdir.

Gazapizm Ankara Konseri Nerede?

Gecede unutulmaz şarkılarını seslendirecek olan Gazapizm Heyecanı Yok, Uunutulacak Dünler, Olur mu?, Zanı, Sağı Solu Kes gibi meşur şarkılarını seslendirmesi bekleniyor. Eğer sizlerde bu unutulmaz ve coşkulu geceye katılmak istiyorsanız, tüm programlarınızı ve planlarınızı yeniden gözden geçirin.. Atatürk Orman Çiftliğinde gerçekleşecek konser kaçmaz! Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Müzekart Nedir? Müzekart Nereden Alınır? Müzekart Fiyatları 2024

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri