AnkaraKonserler

Zara Gölbaşı Konseri Ücretsiz – Gölbaşı Türkiye Yüzyılı Konserleri

Zara Gölbaşı Türkiye Yüzyılı Konseri

Zara sahne adı ile bildiğimiz Neşe Yılmaz 1976 İstanbul’da doğmuştur. Aslen Adıyaman Kahtalı olan Türk halk müziğinin sevilen sesi, daha çocuk yaşlarında sahne ile tanışmıştır. Henüz daha 8 yaşında iken ilk albümünü çıkaran Zara, ilerleyen yıllarda bir çok albüm, müzikal ve konserle müzik kariyerine devam etmiştir. Bir zamanlar Trt ‘de “Zamanı Geldi” isimli programda da sunuculuk yapan Zara, muhteşem yorumu ile dinleyicilerinin gönlünde taht kurmuştur. Evli ve bir kız çocuğu annesi olan Zara aktif müzik hayatına devam etmektedir. Gölbaşı Belediyesinin Türkiye Yüzyılı Konserleri kapsamında konser verecek olan Zara şimdilerde bu konserde sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Eşsiz sesi ve güzel sahne performansı ile izleyicilerine müzik ziyafeti verecek olan Zara, sevenleri ile buluşmak için gün sayıyor. Gölbaşı Belediyesinin düzenlediği seri konser programının tüm detaylarına ve sanatçılarına Gezilinki.com web sitemizden göz atarak öğrenebilirsiniz. Gelin konserle ilgili tüm detaylara göz atalım..

Sefo Konseri

Resul Dindar Konseri

– Özgür Can Çoban Konseri

Zara Gölbaşı Konseri Nerede?

Türkiye yüzyılı konserleri kapsamında düzenlenen konserde Zara sevilen şarkıları ile dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatacak. Gölbaşı Belediyesinin düzenlediği konser Atatürk Sahil Parkta gerçekleşecek olup, halka açık ve ücretsizdir.

Zara Gölbaşı Konseri Ne Zaman?

Ünlü isimlerin sahne alacağı konser takviminin sonuncusu olan Zara konseri 30 Ağustos Çarşamba günü saat 20:00 ‘da gerçekleşecektir. 30 Ağustos olmasının da ayrı bir önemi olan gecede, Zafer bayramının da kutlamaları gerçekleşecektir. Sizde bu ünlü yağmurunu kaçırmamak istiyorsanız, Türkiye Yüzyılı konserleri takvimine uygun bir şekilde planlarınızı gözden geçirin. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Ücretsiz Ebru Yaşar Konseri- Şile Etkinlik Alanı

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri