AnkaraKonserler

Sefo Gölbaşı Konseri Ücretsiz – Gölbaşı Türkiye Yüzyılı Konserleri

Gölbaşı Sefo Türkiye Yüzyılı Konseri

Sefo Gölbaşı Konseri; Sefo yada gerçek adıyla Seyfullah Sağır, Mart 1998 Samsun ‘da doğdu. Akıllara kazınan şarkısı “Bilmem mi?” ile kariyerinin zirvesine çıkan müzisyen ve söz yazarıdır. Kariyerine “Yalan” isimli şarkısı ile başlayan Sefo “Poz” isimli şarkısı ile müzik kariyerine devam etmiştir. Türk Rap müziğinde sevilen isimler arasına giren Sefo tarzı ve sahne performansı ile ön plana çıkmaktadır. Ankara Gölbaşı Belediyesinin Türkiye Yüzyılı Konserleri kapsamında konser verecek olan ünlü rapçi, konser için hazırlıklarına başladı. Gölbaşı Belediyesinin bir dizi ünlü sanatçı ile düzenlenen konser takvimine bu yazımızda detayları ile yer vereceğiz. Türkiye Yüzyılı Konserleri kapsamında konser verecek olan diğer sanatçılar şu şekilde.

Resul Dindar Gölbaşı Konseri

– Özgür Can Çoban Gölbaşı Konseri

Zara Gölbaşı Konseri

Diğer sanatçılara ait tüm konser detaylarını Gezilinki.com ‘da ulaşabilirsiniz. Gelin şimdi hep birlikte konser detaylarına göz atalım..

Gölbaşı Sefo Konseri Nerede?

Ankara Gölbaşı Belediyesinin düzenleyeceği Sefo konseri için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye Yüzyılı Konserleri kapsamında düzenlenen Konser Gölbaşı Atatürk Sahil Parkında düzenlenecek olup, Konser halka açık ve ücretsizdir.

Sefo Gölbaşı Konseri Ne Zaman?

Türkiye Yüzyılı Konserleri kapsamında düzenlenecek konser 27 Ağustos Pazar günü saat 20:00 ‘da gerçekleşecektir. Sizlerde Sefo ‘nun sevilen şarkıları ile eğlence dolu bir akşam geçirmek istiyorsanız şimdiden planlarınızı yeniden gözden geçirin. Türkiye Yüzyılı Konserleri takvimine göz atmak için Web sitemizi takip etmeye devam edin. Şimdiden keyifli bir akşam geçirmenizi diliyoruz.. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Eşsiz Güzelliğiyle Aksaray Ziga Kaplıcaları

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri