GeziLinki Nasıl Kuruldu? İşte Hikayemiz

gezilinki

Şu dünyada dağından tutun taşına kadar her şeyin bir hikayesi vardır. Onu değerli kılan, anlamlı kılan ise bu hikayenin bilinmesidir. Görünenin yanından geçmek değildir ki onu anlamak ve bilmek. İşte bizim hikayemiz bu cümlelerle başladı. Biz hikayeleriyle tarihe kazınmış olan şaheserleri, doğal güzellikleri gezip görmenin yanı sıra onların hikayelerini de sizlerle paylaşmak istedik. Ben, çocuğum ve biricik eşimle çıktığımız bu yolda her hafta farklı bir rotayı izliyor, her gün yeni şeyler öğreniyoruz. Gezginlerin bahsettiği o tarifsiz keyfi yaşıyor olmanın mutluluğu bize bu hikayeyi yazma gücünü veriyor.

GeziLinki İçin Nasıl Başladık?

Hikayemizin henüz başında olmamıza rağmen pek çok yer gezerek, faydalı bir Youtube kanalı oluşturduk. Abonelerimizden gelen pozitif geri bildirimler, bize doğru yolda olduğumuzun işaretini veriyor. Her hafta yeni bir hikayeye şahitlik yaptığımız bu blogda daha kat edeceğimiz çok yol var. Bu nedenle hiçbir şeyi kaçırmamak için yol arkadaşımız olmaya devam edin

Mesele son durağının neresi olduğu değil, nasıl anıların ve yaşanmışlıkların olduğudur!

Dünden Bu Güne GeziLinki

Türkiye’nin bir çok yerini eşimle birlikte gezmeye başladık. Gittiğimiz çoğu yerde hayran kalmamak elde değildi. Gezdikçe gezmeye olan tutkumuzun arttığını hissedebiliyorduk.

Gezmenin bize getirileri yeni dostluklar ve yeni yaşantıları yakından tanıma fırsatı olmuştu. Gezdiğimiz günlerde pek çok arkadaşlıklar kurarak hayatlarımıza yeni insanlar kattık. Çoğu ile gezilerimizden sonra dahi görüşmeye devam ettik.

Oğlumuzun dünyaya gelmesiyle gezi işlerini biraz ertelemek durumunda kaldık. Ancak bu gezi sevdamızı hiç azaltmadı. Oğlumuz biraz büyüyünce onunla birlikte bu gezileri yapabileceğimizi düşünüyorduk.

Oğlum, 1,5 yaşına geldiğinde çoktan birçok yeri gezmişti bile. Gezmek bizim için gerçekten bir tutkuydu ve biz bunu yapmak için her yolu deniyorduk. Artık oğlumuzla birlikte Türkiye’nin daha önce çok gezilmemiş adeta unutulmuş yerlerini geziyorduk.

Vee, artık gezilerimizi dijitale aktarmanın zamanı gelmişti. GeziLinki YouTube kanalını kurarak gezdiğimiz yerler hakkında rehber videolar paylaşmaya başladık. Aynı zamanda Gezi Blogumuz da bu süreçte aktif hale geldi.

GeziLinki Gezi Blogu Nedir?

GeziLinki, sadece gezmekten ibaret bir Youtube kanalı değildir. Gerçek anlamda bir aile kanalıdır. Gezmeye doyamayan, yeni yerler keşfetmekten ve bunları insanlarla paylaşmaktan zevk alan bir aile.. Gezilerimizi kurgu ve düzen dahilinde değil, anlık olarak yapıyoruz. Anı yaşamaktan keyif alanlardanız. Gezip gördüğümüz yerlerdeki insanlarla tanışıyor, onları da hikayelerini anlatmaları için merakla dinlemeyi seviyoruz. Bizleri izleyenlerle daha çok bir bağ kurmayı hedefliyoruz

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri