AnkaraKonserler

Resul Dindar Gölbaşı Konseri Ücretsiz – Gölbaşı Türkiye Yüzyılı Konserleri

Resul Dindar Gölbaşı Türkiye Yüzyılı Konseri

Resul Dindar Karadeniz müziğinin sevilen sesi; 1982 Artvin Hopa doğumludur. 2008 yılında “Karmate” isimli gurupla birlikte akıllara kazınan şarkıları, “Nani” ve “Nayino” isimli iki albüm ile çıkış yakalamıştır. Daha sonrasında guruptan ayrılarak müzik hayatına solo olarak devam etmiştir. Türkçe albümleri dışında, Lazca şarkıları da seslendirmiştir. Kendine iyi bak, Hiç ve Sorma gibi daha bir çok sevilen şarkıları seslendiren ünlü sanatçı, Karadeniz müziğinin sevilen isimleri arasında yerini almıştır. Resul Dindar Ankara Gölbaşı Belediyesinin Türkiye Yüzyılı Konserleri kapsamında düzenlenen etkinlikte beğenilen şarkıları ile sevenleri ile buluşacak. Gelin hep birlikte Gölbaşı Resul Dindar konserinin detaylarına göz atalım..

Resul Dindar Gölbaşı Konseri Nerede?

Türkiye Yüzyılı Konserleri kapsamında Gölbaşı Belediyesinin düzenlediği konser, Atatürk Sahil Parkında gerçekleşecektir, Konser halka açık ve ücretsizdir. Türkiye Yüzyılı Konserleri Kapsamında konser verecek diğer sanatçılarda şu şekildedir ve konser detaylarına web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Sefo Konseri

– Özgür Can Çoban Konseri

Zara Konseri

Resul Dindar Gölbaşı Konseri Ne Zaman?

Gölbaşı Belediyesinin düzenlediği konserde Resul Dindar sevilen şarkıları ile Gölbaşı halkını coşturmaya hazırlanıyor. Karadeniz müziğinin sevilen sesi sahne performansı ve şarkıları ile izleyenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. Gölbaşı Belediyesi konser hazırlıklarına hız vermiş durumda. Resul Dindar konseri 28 Ağustos Pazartesi günü saat 20:00 ‘da gerçekleşecektir. Diğer ünlü isimlerinde vereceği konser takvimine göz atmadan planlarınızı yapmayın, çok şey kaçırırsınız.. Şimdiden Keyifli bir akşam geçirmenizi diliyoruz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Ücretsiz Dekk İstanbul Fİlm Gösterimi- Ücretsiz Carol Filmi

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri