AnkaraKonserler

Derya Bedavacı Sincan Konseri Ücretsiz – Ankara Yaz Konserleri

Derya Bedavacı Sincan Konseri

1981 doğumlu aslen Sivas ‘lı olan Derya Bedavacı halen izmir ‘de ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Hakan Altun ile “Kavuşmalıyız” isimli düeti ile yıldızı paylayan genç şarkıcı tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Murat Bedavacı ile evli olan ve müzisyen olan eşiyle mutlu bir hayat süren Derya Bedavacının Ada Su isiminde birde kız çocukları var. Sahen performansı ve yorumunun yanı sıra besteleri ile de dikkatleri çeken sanatçının bazı eserleri şöyledir; Kubat ‘ın seslendirdiği “Veda”, “Buram Buram”, “Eyvah” Hakan Altun ‘un seslendirdiği “Saki” ve Ferhat Göçer ‘in seslendirdiği “Sanane” bunlardan sadece bir kaçıdır. 2018 yılında ilk albümünü çıkaran sanatçı, albümünde çkardığı bütün şarkıların sözleri ve bestesi kendine aittir. Ankara Büyükşehir Belediyesinin 2023 Yaz konserleri kapsamında bir çok ünlü isimle birlikte Derya Bedavacı sahne alacak. Daha önce yaz konserleri kapsamında; Madrigal, Resul Dindar, Köfn ve Merve Özbey gibi birçok ünlü isim sahne almıştı. Bu yıl Ankaralılar müziğe doyacak gibi görünüyor. Gelin Derya Bedavacı konseri ile ilgili tüm detaylara bir göz atalım.

Derya Bedavacı Konser Nerede ?

Ankara Büyükşehir Belediyesinin “Yaz Konserleri” kapsamında düzenlenen etkinliğe ilgi yoğun olacak gibi. Sahne performansı ve güzel yorumu ile Derya Bedavacı geceye ayrı bir renk katacak. Ankara’nın çeşitli noktalarında yaz boyunca verilen konserlerden sonra Derya Bedavacı konseride Ankaralılara unutulmaz bir gece yaşatacak. Sincan Harikalar Diyarında düzenlenecek konser halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleşecektir.

Derya Bedavacı Sincan Konseri Ne Zaman?

Gecede sevilen şarkıları ile güzel bir müzik ziyafeti verecek olan Derya Bedavacı konserine şimdiden yoğun ilgi gösteriliyor. Konser hazırlıkları yoğun bir şekilde devam ederken sevilen şarkıcıda geceye damga vurmaya hazırlanıyor. Sincan Harikalar Diyarında gerçekleşecek olan konser 19 Ağustos 2023 tarihinde saat 20:30 ‘da başlayacaktır. Sizde şimdiden programlarınıza tekrardan bir göz atın ve bu konsere zaman ayırın. Şimdiden keyifli akşamlar diliyoruz. Daha fazla gezi ve tatil içeriği için Gezilinki Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Afyonkarahisar Kaplıcaları – Bolvadin Heybeli Kaplıcaları

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri