Konserler

Mert Demir Kanyon Konseri Ücretsiz – 2024 Yılbaşı Konseri

Mert Demir Kanyon Konseri

Mert Demir Kanyon Konseri, 26 aralık 1993 yılında İstanbul – Beyoğlu’nda dünyaya geldi. Türk şarkıcı aynı zamanda söz yazarı, prodüktör ve aranjör olarak kariyerine devam ediyor. Sahne performanslarının yanı sıra pop, bedroom pop, Retro şovmenliği ve arabesk gibi birçok tarzda performans sergiliyor. Aynı zamanda gitar, bas, piyano, elektrogitar, DJ mikseri, klavye gibi birçok enstrümanda kullanıyor.

Beyoğlu’nda doğup büyüyen Mert Demir küçük yaşından itibaren müzikle uğraşmaktadır. Lise biter bitmez yurt dışına gitme planı olan Mert Demir, fakat O ses Türkiye yarışmasından dönüş yapılınca yarışmaya katıldı. Hatta finale kadar yükseldi. 2014 yılına geldiğimizde artık Mert Demir çeşitli yerlerde konserler vermeye başladı. 2017 yılında da FadeOut Müzik ile anlaşarak profesyonel kariyerine adım attı. 2017 yılının sonuna doğru Uyan adlı teklisini çıkardı. 5 Nisan 2019 yılında Bak kollarım burada adı ile ilk albümü yayına girdi. Albüm içinden ise karakış adlı şarkısı yayınlandı. Pandemi döneminde birçok tekli şarkısını dinledik. Şimdilerde ateşe düştüm şarkısı ile ortalığı kasıp kavuran Mert Demir, Yılbaşı öncesi  konser vermeye hazırlanıyor. Konser ile ilgili tüm ayrıntıları gelin birlikte inceleyelim.

Mert Demir Kanyon Konseri
Mert Demir Kanyon Konseri

Mert Demir İstanbul Konseri Nerede?

İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan Kanyon AVM, yılbaşı gecesi öncesinde ard arda konserler düzenliyor. Bu konserler arasında son zamanların ses getiren isimlerinden Mert Demir konseri’de var. Mert Demir Kanyon konseri düzenliyor. Kanyon AVM’ye gelen tüm ziyaretçiler Mert Demir konseri dinleme fırsatına sahip olabilecek. Üstelik kupon veya konser bileti olmadan ücretsiz konser dinleme fırsatına sahip olacak. Kanyon AVM’nin -2.ci katında gerçekleşecek olan konseri herkes dinleyebilecek.

Mert Demir Kanyon Konseri Ne Zaman?

Yılbaşına sayılı günler kala Kanyon’da eğlence devam ediyor. Kanyon AVM tarafından düzenlenen Mert Demir konseri ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Konser eğlenceli saatlere tanıklık edecek. İstanbul – Şişli’de yer alan Kanyon’da -2.ci katında gerçekleşecek olan konser 28 Aralık 2023 Perşembe günü saat: 18.30’da başlayacak. Sizde sevdiklerinizle ücretsiz konser seyretmek için Kanyon’u ziyaret edebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler dileriz. Daha fazla konser ve etkinlik bilgisi almak istiyorsanız diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Özgün Mezitli Konseri Ücretsiz – 2024 Yılbaşı Konseri

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri