Konserler

Özgün Mezitli Konseri Ücretsiz – 2024 Yılbaşı Konseri

Özgün’ün Mezitli Konseri

Özgün, diğer adıyla Özgün Uğurlu 19 Ekim 1979 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiş. Türk pop şarkısı ile anılan Özgün, 2001 yılında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Tiyatroları, Viyola bölümünden mezun olmuş. Kariyerine Sözleşmeli müzisyen olarak Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasında başladı.

İlk şarkısı ‘’elveda’’ ile 2005 Kasım ayında yayın hayatına adım attı. İlk klibini de ‘’elveda’’ ile çeken Özgün, Şeytan, Yanarım, Kandırman Lazım, Günahkar ve Aşk çiçeği şarkılarına klip çekti. İkinci Albümüne ‘’Nöbetçi Aşık’’ ismini verdi ve 20 Haziran 2007 yılında yayınlandı.

2009 – 2010 yılında Askerlik görevini kısa dönem olarak yapmıştır. Askerlik bittikten sonra hemen yeni isimli single çalışmasını yaptı. Avrupa müzik etiketiyle İstiklal adlı şarkısını 2010 yılında çıkardı. 2012 yılının Temmuz ayında ise Nida Karaçar ile dünya evine girdi. Son zamanların sevilen isimlerinden olan Özgün, Mezitli Belediyesi’nin düzenlediği Yılbaşı konserine sizlerde davetlisiniz.

özgün
özgün

Özgün Mezitli Konseri Nerede?

2024 Yılbaşı gecesinde muhteşem bir sesle, gösteriler, etkinlikler sizi bekliyor. 2024’e adım atarken Yılbaşı akşamında Mezitli Belediyesinin düzenlediği konserde sizi eşsiz pop şarkıcısı Özgün karşılayacak. 2024 yılına merhaba derken eşsiz sesi ile Özgün konseri yanı sıra birçok etkinlik ve gösteri yılbaşı akşamında sizi bekliyor. Mezitli Belediyesi tarafından düzenlenen Özgün konseri Mezitli Belediyesi Demokrasi Meydanı Denizhan 2 Karşısında gerçekleşecek. Ses ve ışık gösterilerinin eşlik edeceği konser ücretsiz olup herkes davetlidir.

Özgün Konseri Ne Zaman?

2024 yılına adım atarken eğlenceli, etkinliklerle dolu bir gece sizi bekliyor. Özgün’ün eşsiz sesi ile herkesi büyüleyeceği bir akşam geçirecek. Özgün konseri yanı sıra Mezitli Belediyesi tarafından hazırlanan çeşitli etkinlikler sizi bekliyor. Özgün Konseri Mezitli Belediyesi tarafından düzenlenerek 31 Aralık 2023 tarihinde, Saat: 17:00 da başlayacak. Özgün ise etkinliklerin arkasından saat 22.00’da sahne alarak size eşsiz bir akşam yaşatacak. Konser Demokrasi Meydanı Denizhan 2 Karşısında gerçekleşecek. Konser ücretsiz olarak gerçekleşip, halka açıktır. Mezitli ve çevresi Mezitli Belediyesi’nin düzenlediği Yılbaşı Konserine davetlidir. Şimdiden sizlere keyifli ve eğlenceli bir yıl olması dileklerimizle. Daha fazla gezi ve tatil fikri için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımız ilginizi çekebilir: Esenler Belediyesi Ücretsiz Boğaz Turu

Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri