AnkaraKonserler

Semicenk 23 Nisan Ankara Konseri Ücretsiz – Semicenk Atatürk Orman Çiftliği Konseri

Ücretsiz Semicenk 23 Nisan Ankara Konseri

Semicenk 23 Nisan Ankara Konseri ; Cenk Baş yada bilinen sahne adıyla Semicenk, 1998 Sinop doğumludur Popçu, besteci ve söz yazarıdır. O ses Türkiye ile adını duyurmaya başlamış ve bu süreçte Hadisenin ekibinde bulunmuştur. “Yüzü Tanıtık Değil” ve “Kalbim Usandı” gibi parçalarla ilk çıkışını gerçekleştiren sanatçı, asıl büyük çıkışını ise Funda Arar ile seslendirdiği “Al Sevgilim” parçası ile yakaladı. Ankara Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kapsamında düzenlenen seri konserlerde Semicenk ‘de sahne alacaktır. Ayrıca Edis Konseri ve Gazapizm Konseri ile de bu konser serisi tamamlanacaktır. Gelin konserle ilgili tüm detaylara bir göz atalım.

Semicenk Ankara Konseri Ne Zaman?

Özellikle gençlerin büyük sevgisini kazanan Semicenk, Ankaralılara unutulmaz bir gece yaşatacak. Al sevgilim, Fark ettim, yana yana ve daha bir çok şarkısıyla gece renk katması bekleniyor. 21 Nisan 2024 günü saat 20:00 ‘da sahne alacak olan Semicenk, konser için son hazırlıklarını tamamlıyor.

Semicenk Ankara Konseri Nerede?

Harika bir sahne performansı ile gecenize renk katması beklenen ünlü sanatçının konseri kaçmaz! Sizlerde bu konsere katılmak istiyorsanız konser gününde tüm programlarınızı şimdiden iptal edin. Ankara Atatürk Orman Çiftliğinde gerçekleşecek olan konser, halka açık ve ücretsizdir. Daha fazla gezi ve tatil önerisi için Gezilinki Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda ilginizi çekebilir: Revani Tarifi: Revani’nin Ardındaki Tatlı Hikaye

Ümit Akbaba

Selam, ben Ümit. Eşim Serap ve oğlumuz Metehan ile #Türkiye'yi gezmeye devam ediyoruz.
Başa dön tuşu
Pegasus müşteri hizmetleri